سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۵

کرملین: روسیه نیروهای نظامی کافی را برای دفع حملات در سوریه نگه داشته است

کاخ کرملین بر این باور است که تعداد نظامیان روسی که در خاک سوریه باقی مانده‌اند، برای دفع هرگونه حمله‌ای از سوی ترویست‌ها کافی است.
۰
کرملین: روسیه نیروهای نظامی کافی را برای دفع حملات در سوریه نگه داشته است

مردم‌نيوز: به نقل از آسوشیتدپرس، کاخ کرملین اعلام کرده است که تعداد نیروهای نظامی روسی که هم اکنون در سوریه حفظ شده اند، برای دفع هرگونه حمله ای توسط تروریست ها کافی خواهد بود.
وزارت دفاع روسیه اواخر روز دوشنبه اعلام کرد که نیروهای نظامی روسی یک سری حملات پهپادی به پایگاه هایش در خاک سوریه را دفع کرده است. این حملات ظاهرا علیه پایگاه هوایی حمیمیم و پایگاه دریایی در طرطوس صورت گرفته است.
وزارت دفاع روسیه افزود: از 13 پهپادی که در این حملات شرکت داشته اند، 7 فروند سرنگون شده و 6 فروند دیگر مجبور به فرود شده اند. وزارت دفاع روسیه تاکید کرده است که در این حملات هیچ خسارتی به پایگاه های نظامی اش در سوریه وارد نشده است.
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه ماه گذشته پیروزی در سوریه را اعلام کرد و دستور خروج بخشی از نظامیان روسی را صادر نموده است.
دیمتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین امروز سه شنبه در پاسخ به این سئوال که "آیا با توجه به حملات پهپادی به پایگاه های نظامی روسیه ، خروج نظامیان روسی از سوریه، زودتر از موعد نبوده است"، تاکید کرد: نیروهای روسی مستقر در سوریه ابزارهای لازم و کافی را برای مقابله با هرگونه چالشی در اختیار دارند.
 
کد مطلب: 48685
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای