چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۰
در دیدار سفیر ایران در سارایوو عنوان شد

تاکید عضو مسلمان شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین بر ضرورت ارتقای مناسبات با ایران

عضو مسلمان شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین در دیدار سفیر ایران با تاکید بر ضرورت ارتقای مناسبات ٢ کشور، حمایت کشورش را از تداوم ثبات، آرامش و پیشرفت در ایران اعلام کرد.
۰
تاکید عضو مسلمان شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین بر ضرورت ارتقای مناسبات با ایران

مردم‌نيوز: باقر عزت بگوویچ عضو مسلمان شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین در دیدار محمود حیدری سفیر جمهوری اسلامی ایران در سارایوو با تاکید بر ضرورت ارتقاء مناسبات ٢ کشور، بر حمایت بوسنی و هرزگوین از تداوم ثبات، آرامش و پیشرفت در ایران تاکید کرد و قدردانی همیشگی مردم بوسنی از ملت و دولت ایران را یادآور شد.

محمود حیدری سفیر کشورمان نیز با اشاره به اراده جمهوری اسلامی ایران برای توسعه مناسبات دوستانه با کشور بوسنی و هرزگوین در همه عرصه ها، به ارائه اطلاعاتی در خصوص حوادث اخیر در کشورمان پرداخت و تفاوت عمیق بین مطالبات مسالمت آمیز مردمی با اغتشاشات خشونت آمیز را یادآور شد.

حیدری تاکید کرد: دخالتهای غیرقانونی آمریکا و رژیم صهیونیستی و حمایت آشکار آنان از اغتشاشگران نشان داد که بی ثبات کردن ایران آرزوی خام آنان است، اما علیرغم میل بدخواهان، جمهوری اسلامی ایران بعنوان باثبات ترین کشور خاورمیانه همچنان پیشتاز مبارزه با گروههای تروریستی و حامیان آنها باقی خواهد ماند.
 
کد مطلب: 48793
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای