چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۶

ارائه برنامه عملیاتی "پاسخگویی به زلزله تهران" تا یک ماه آینده

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به برگزاری نشست کارگروه امداد و نجات و آموزش همگانی گفت: در این جلسه مقرر شد تا کمیته‌ کارشناسی برنامه‌های عملیاتی خود برای پاسخگویی به زلزله تهران را آماده کند.
۰
ارائه برنامه عملیاتی "پاسخگویی به زلزله تهران" تا یک ماه آینده

مردم‌نيوز: مرتضی سلیمی در مورد برگزاری کارگروه امداد و نجات و آموزش همگانی اظهار کرد: با توجه به اینکه 22 استان معین برای تهران تعریف شده است، این جلسه در راستای بررسی این موضوع تشکیل شد و این کارگروه موظف شد که برای پاسخگویی به زلزله احتمالی در تهران، برنامه عملیاتی ارائه کند.
وی افزود: بیشتر زمان این نشست به موضوع زلزله تهران اختصاص داشت و قرار شد کمیته‌ کارشناسی تا یک ماه آینده برنامه‌های عملیاتی خود را ارائه کند.
رئیس سازمان امداد و نجات اضافه کرد: همچنین در ابتدای این جلسه گزارشی از نحوه کمک‌رسانی در زلزله کرمانشاه ارائه شد و نقاط ضعف و قوت این کار مورد بررسی قرار گرفت.
سلیمی همچنین با اشاره به حضور معاون آموزش و پژوهش هلال احمر در این جلسه گفت: موضوع آموزشی همگانی از دیگر مواردی بود که در این جلسه مطرح شد و قرار بر این شد که این معاونت برنامه جامع‌ آموزش همگانی در بحران را تدوین کند.
 
کد مطلب: 48824
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای