چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۴

تمهیدات دولت برای تامین میوه شب عید

سخنگوی دولت گفت: رئیس‌جمهور به وزرای جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت مأموریت داده است تا برای ذخیره سازی میوه به حد کفایت برای ایام نوروز اقدامات لازم را داشته باشد.
۰
تمهیدات دولت برای تامین میوه شب عید

مردم‌نيوز: محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره تمهیدات دولت برای مقابله با گرانی‌های آخر سال، اظهار داشت: تنظیم بازار همیشه جزو وظایف مهم وزارت بازرگانی بوده است. اما بعد از ادغام وزارت صنعت و معدن و بازرگانی این موضوع مغفول مانده است.
وی گفت: در آغاز دوره فعالیت دولت دوازدهم در لایحه‌ای خواستار احیای وزارت بازرگانی شده است تا این مشکل حل شود.
سخنگوی دولت در همین زمینه تأکید کرد: رئیس‌جمهور به وزرای جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت مأموریت داده است تا برای ذخیره‌سازی میوه به حد کفایت برای ایام نوروز اقدامات لازم را داشته باشد. سازمان برنامه نیز موظف شد از این مسئله حمایت مالی صورت دهد تا مردم و کشاورزان راضی باشند.  در حال حاضر در حال تمهیدات مقدمات این موضوع هستیم تا برای عید مشکلی ایجاد نشود.
سخنگوی دولت درباره دستور جلسه امروز هیئت وزرا نیز گفت: عمده برنامه این جلسه درباره بیمه ایثارگران بود. بیمه پایه و تکمیلی ایثارگران در بنیاد شهید تجمیع شده بود که قرار شد برای بیمه پایه همه این عزیزان اقدامات لازم انجام شود تا ایثارگران از امکانات رفاهی بهره مند شوند.
 
کد مطلب: 48930
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای