چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۱

با وجود پیشنهاد های فراوان یوونتوس به هیچ وجه اجازه جدایی به این بازیکن را نمی دهد

استفانو استورارو ، هافبک ایتالیایی ۲۴ ساله یوونتوس از سال ۲۰۱۴ تاکنون عضو این تیم است اما هرگز به بازیکن ثابت تبدیل نشده است.
۰
با وجود پیشنهاد های فراوان یوونتوس به هیچ وجه اجازه جدایی به این بازیکن را نمی دهد
مردم‌نيوز : مدیر برنامه استورارو گفت هشتاد در صد از باشگاه های ایتالیایی خواهان موکلش هستند و در خارج از ایتالیا نیز اورتون و والنسیا به او علاقه دارند. با این حال یوونتوس تمام پیشنهادات را رد کرده است.

استفانو استورارو ، هافبک ایتالیایی ۲۴ ساله یوونتوس از سال ۲۰۱۴ تاکنون عضو این تیم است اما هرگز به بازیکن ثابت تبدیل نشده است. در فصل جاری از او بیشتر به عنوان مدافع سمت راست استفاده می شود و عملکرد او باعث انتقاد هواداران بیانکونری است. کارلو وولپی، مدیر برنامه او در گفتگو با ال بیانکونرو گفت:

    در ایتالیا ۸۰ درصد از باشگاه ها او را می خواهند. بعضی تیم ها اصرار بیشتری برای خرید او دارند. خارج از ایتالیا، اورتون و والنسیا به طور رسمی به او پیشنهاد داده اند. شرایط استفانو واضح است: یووه به او اجازه جدایی نمی دهد زیرا او بازیکنی است که بیانکونری به او نیاز دارد.

    به طور طبیعی ما از این همه پیشنهاد که ارسال می شود، خوشحال می شویم اما مدیران یوونتوس به همه پاسخ منفی می دهند. می دانیم که در نقل و انتقالات هر چیزی ممکن است اما یوونتوس در این زمینه موضع روشنی دارد. الگری همیشه از استورارو می خواهد تا در این تیم بماند.

بنا به گزارش ها بیشترین علاقه از تیم های سری آ به استورارو از سوی تیم های آتالانتا، ساسولو و جنوا بوده است.
کد مطلب: 48957
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای