جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۹

صحبت های برانکو در مورد برگشت طارمی

برانکوایوانکوویچ که به تازگی قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید کرده پیش از مصاف با مشکی پوشان در مشهد به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.
۰
صحبت های برانکو در مورد برگشت طارمی
مردم‌نيوز :
برانکو گفت : یک بازی خیلی مهمی برای هر دو تیم در پیش داریم. به حریف احترام می گذاریم. تیمی که در نهران از ما امتیاز گرفت و تیمی که ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه است. چیزی که خیلی مهم است در کنار عنایتی اعتماد به نفس بالایی دارد. بسیار هجومی است و رده جدولش سزاوار این تیم نیست. در بازی با فولاد چیزی کمتر از تیم دوم جدول نداشت.
تیمی هست که قطعا استحقاق بالانشینی دارد. طبیعی است که هدفش بقا در لیگ است و شک ندارم که اینچنین است. ما باید حداکثر هوشیاری را داشته باشیم تا به اهدافمان برسیم.

    غایبین پرسپولیس

شجاع و مسلمان نیستند. بقیه در رقابت برای تیم اصلی هستند.

    برگشت طارمی

من هیچ اطلاعی از طارمی ندارم. و نمی توانم چیزی بگویم.

    تمدید

ما اهدافمان را در ابتدای فصل اعلام کردیم و هیچ هدفی را پنهان نکردیم. و انتظار زیادی روی خودمان بوجود آوردیم و طبیعی است که باید بپذیریم این فشارها طبیعی است. هدف ما این است که تیم و باشگاهمان روز به روز قوی تر شود. ابتدای فصل گفتیم سوپرجام و لیگ و بعد حذفی را می خواهیم‌. تا نیمه نهایی آسیا پیش رفتیم. متاسفانه از جام حذفی حذف شدیم و می دانبم لیگ یک ماراتن هست. نتایج غیر مطلوب هم داشتیم اما اماری برای اثبات گفته هام بدهم. من سیتی بزرگان را بردند اما نتوانست از پس کریستال پالاس برآید و باید آمادگی کامل داشته باشیم. اما انگیزه و هدف ما چه در ایران و چه در آسیا برد است. ۵ شانس گلزنی داشتیم. سه تا پنالتی ما را نگرفتند اما به هرحال خودمتن را اماده می کنیم که قهرمان شویم.

    مقایسه گریزمن و طارمی در تصمیم گیری

هرکسی وجدان خودش را دارد. این ها حرفه ای هستند. هرکسی سرنوشتش را خودش تعیین می کند. او تصمیم گرفت برود ما کاری نمی توانیم بکنیم.

 
کد مطلب: 49098
مرجع : ورزش 3
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای