جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۴

عناوین کتاب‌های فصل بسیج معرفی شدند

چهار عنوان کتاب فصل زمستان بسیج معرفی شد.
۰
عناوین کتاب‌های فصل بسیج معرفی شدند
مردم‌نيوز: رضا خوش تراش پسندیده دبیر هشتمین دوره مسابقات کتابخوانی کتاب فصل بسیج ضمن معرفی عناوین کتاب‌های فصل بسیج اظهار داشت: این کتاب ها در چهار عنوان "باغ خرمالو" رمانی با محوریت ضد رضا شاه در قالب رمان نوجوان به نویسندگی هادی حکیمیان، "برادر انگلستان" رمانی جذاب و خواندنی با محوریت استکبار ستیزی به قلم علیرضا قزوه، " خداحافظ سالار" روایتی داستانی از زندگی شهید سرلشگر پاسدار،حسین همدانی ، نویسنده حمید حسام
و " لحظه های انقلاب " روزنگار داستانی اتفاقات انقلاب 57 به نویسندگی محمود گلابدره ای، در فصل زمستان در اختیارعموم مردم قرار داده خواهد گرفت.
وی تصریح کرد :علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.irghalam.com و جهت خرید کتاب و شرکت در مسابقه کتابخوانی و همچنین اطلاع از کم و کیف کتاب‌های معرفی شده به پایگاه‌های بسیج سراسر کشور مراجعه کنند.
خوش‌تراش پسندیده در ادامه افزود: فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی به‌ویژه فرماندهان محترم استان ها و شهرستان‌ها و حوزه ها و پایگاه های بسیج در سراسرکشور، جهت ترویج و تبلیغ کتاب فصل می توانند کتب معرفی شده را با تخفیف مناسب خریداری کنند. بدین منظور اداره کتاب بسیج آمادگی دارد ضمن دریافت سفارشات، نسبت به تهیه و تحویل کتب اقدام کند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به عملکرد بسیار سازمان بسیج مستضعفین در دوره های گذشته در امر ترویج و معرفی کتب فصل بسیج ، امیدواریم از این طریق اهمیت موضوع کتاب و کتابخوانی و همچنین ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی و فرهنگ ایثار و شهادت به خوبی برای عموم مردم تبیین و از ظرفیت عظیم و با انگیزه بسیج در تبلیغ و ترویج کتاب فصل بهره برداری لازم به عمل آید .
کد مطلب: 49118
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای