جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۳

وقتی ژوزه مورینیو رسانه ها می پیچاند ؛ سانچز بازیکن آرسنال است

ژوزه مورینیو در مورد انتقال الکسیس سانچز از آرسنال به یونایتد واکنش نشان داد.
۰
وقتی ژوزه مورینیو رسانه ها می پیچاند ؛ سانچز بازیکن آرسنال است
مردم‌نيوز: ژوزه مورینیو ، سرمربی پرتغالی یونایتد اذعان داشت علاقه ای به صحبت کردن در مورد الکسیس سانچز ندارد.
در حالیکه اخبار زیادی در خصوص انتقال الکسیس سانچز به سیتی شنیده بودیم، حالا به نظر می رسد او در آستانه انتقال به منچستریونایتد قرار گرفته است اما مورینیو معتقد است صحبت کردن در مورد بازیکن تیم دیگر صحیح نیست.
ژوزه مورینیو گفت:
من نمی دانم که آیا صحبت کردن در مورد بازیکنان دیگر باشگاه مودبانه است یا خیر زیرا اگر سرمربی تیم دیگری در مورد بازیکن یونایتد حرف بزند من خوشحال نخواهم شد. سانچس بازیکن آرسنال است و من نمی دانم اما احتمالا آخر این هفته او از رنگ پیراهن آرسنال دفاع خواهد کرد، بنابراین من فکر نمی کنم درست باشد که در مورد الکسیس سانچز صحبت کنیم.
من و مدیران باشگاه خیلی به بازار ژانویه اعتقاد نداریم اما معتقدم اگر شانس جذب یک بازیکن در هر مقطع سال را داشته باشید باید این کار را انجام دهید.
اما در ارتباط با الکسیس سانچز من یک کلمه هم حرف نمی زنم. تنها کلمه ای که می توانم بگویم این است که جدا از اینکه سانچس بازیکن آرسنال است، او بازیکن فوق العاده است اما احساس می کنم نباید بیشتر از این حرف بزنم.
ژوزه مورینیو در مورد درگیری لفظی با کونته گفت:
اگر کسی به شما توهین کند، شما می توانید یا انتطار پاسخ داشته باشید یا تحقیر و اهانت. بار اولی که کونته به من توهین کرد من پاسخ او را دادم اما بار دوم او باز هم توهین کرد و حالا از نظر من این اهانت است و این نقظه از نظر من پایان داستان خواهد بود.
 
کد مطلب: 49162
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای