شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۵

جشنواره فیلم فجر خلف وعده کرد

علیزاده مالک سینما گفت: قرارداد با جشنواره فیلم فجر داشتیم و با توجه به آماده سازی ۲ سالنی که متعهد شدیم از لیست سینماهای مردمی حذف شدیم که جای تعجب فراوان دارد.
۰
جشنواره فیلم فجر خلف وعده کرد
مردم‌نيوز : امیرحسین علیزاده مالک سینما شهرک (سپنتا) درباره عدم اعلام سینما شهرک در میان سینماهای اعلام شده از سوی دفتر جشنواره فیلم فجر گفت: من همچنان در شوک هستم. سینمای ما کاملاً آماده است و همانطور که متعهد بودیم دو سالن سینما در طبقه پنجم این مجموعه آماده است . علیرغم دارا بودن قرارداد با جشنواره فیلم فجر اما سینما شهرک در میان سینماها ی مردمی قرار نگرفته است و برای من جای تعجب دارد.

2 سالن سینما آماده است/ به زودی افتتاح می کنیم

وی ادامه داد: سینما شهرک در سه طبقه و 11 سالن سینما آماده می شود از سه ماه قبل که قرار بود سالن را برای جشنواره فیلم فجر برسانیم انرژی مان را  روی طبقه پنجم مجموعه گذاشتیم و  با عجله و هزینه ای بالاتری نزدیک به  سه یا چهار برابر معمول دو سالن این طبقه را آماده کردیم که متاسفانه در میان سینماهای مردمی جشنواره هم قرار نگرفتیم. این در شرایطی است که ما تمایل چندانی به حضور در جشنواره نداشتیم و پولی هم دریافت نکردیم اگر این انرژی و هزینه را بدون عجله صرف کل سینما می کردیم تمام سالن هایمان آماده می شود.

وی در ادامه تاکید کرد: هم اینک دو سالن سینما شهرک در طبقه پنجم همانطور که وعده کرده بودیم آماده است و به زودی آن را افتتاح خواهیم کرد.

با جشنواره قرارداد داریم/ قربانی شیطنت شدیم

وی درباره دلیل عدم اعلام نام سینما شهرک در میان سینماهای مردمی جشنواره گفت: مدیرکل سینمای حرفه ای آقای فرجی از هیچ تلاشی برای سینما فروگذار نبود اما عده ای شیطنت کردند و اعلام کردند سینما آماده نمی شود و  در حالی که سینما به طور کامل آماده است و ما با داشتن قرارداد با جشنواره از لیست سینماهای مردمی حذف شدیم که جای تعجب فراوان دارد و با هزینه هایی که برای آماده سازی انجام شد ما متضرر شدیم.

تغییر نام سینما

علیزاده درباره تغییر نام سینما گفت: متاسفانه سینما سپنتا در کرج واقع شده و سابقه خوبی هم ندارد ما هم تصمیم گرفتیم نام سینما را به سینما شهرک تغییر دهیم.

بنابراین گزارش، امروز دفتر جشنواره اسامی سینماهای نمایش دهنده جشنواره فیلم فجر را اعلام کرد و در میان اسامی اعلام شده سینما شهرک (سپنتا) حضور ندارد. سینماهای نمایش دهنده مردمی متشکل از سینما استقلال، اریکه ایرانیان، آزادی، تماشا، جوان، چارسو، راگا، فرهنگ، کورش، کیان، مگامال، ماندانا خواهد بود.
کد مطلب: 49315
مرجع : فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای