شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۷

مدیر رئال به شکست خانگی تلخ کهکشانی ها واکنش نشان داد

امیلیو بوتراگنیو، مدیر ارتباطات رئال و یکی از اسطوه های این باشگاه، شکست مقابل ویارئال را ناعادلانه خواند.
۰
مدیر رئال به شکست خانگی تلخ کهکشانی ها واکنش نشان داد
مردم‌نيوز: رئال در شبی که فرصت های گل زیادی را از دست داد، در خانه برابر ویارئال با یک گل شکست خورد تا بحران این تیم همچنان ادامه دار باشد. رئال حالا باید برای کسب عنوان چهارمی جدول بجنگد.بوتراگنیو در این مورد صحبت کرد.
بوتراگنیو پس از بازی به خبرنگاران گفت:
« این نتیجه واقعا ناعادلانه است و تحت هیچ شرایطی شایسته باخت نبویدم. موقعیت های زیادی خلق کردیم و کنترل بازی کاملا در اختیار ما بود. نتیجه بدون گل در پایان نیمه اول واقعا شگفت انگیز و غیرمنصفانه بود و در نهایت روی یک ضدحمله گل خوردیم.
وقتی شرایط بر وفق مراد شما نباشد، از این اتفاقات رخ می دهد. دیداری را می بازید که حتی یک رصد هم شایسته شکست در آن نبوده اید. راه حل خروج از این بحران فقط اتحاد و همبستگی و تمرین بیشتر است. بازیکنان و اعضای کادر فنی را به آرامش دعوت می کنم و اینکه همچنان به خودشان ایمان داشته باشند و به شانس هایی که پیش روی ما قرار دارد.
باید خیلی زود برای بازی با لگانس در یک چهارم نهایی کوپا دل ری آماده شویم؛
تورنمنتی که امید زیادی برای قهرمانی در آن داریم. نمی گویم که این شکست را باید فراموش کرد؛ بلکه باید بازی امشب را برای رسیدن به راه حل مشکلات به خوبی آنالیز کرد. نیاز به سرزنش بازیکنان نیست چون امشب بازی خوبی ارائه دادند و شایسته انتقادات اغراق آمیز نیستند.»

 
کد مطلب: 49389
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای