شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۱

ملی‌پوش ایران : من می‌خواهم در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ طلا بگیرم

ملی‌پوش پرتاب وزنه کشورمان ابراز امیدواری کرد که بتواند نتیجه نامطلوبش در مسابقات داخل سالن قهرمانی کشور را در رقابت‌های قهرمانی آسیا جبران کند.
۰
ملی‌پوش ایران : من می‌خواهم در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ طلا بگیرم
مردم‌نيوز: روز نخست رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی مردان کشور دیروز برگزار شد که در ماده پرتاب وزنه، علی ثمری به عنوان قهرمان آسیا در سال ۲۰۱۷ با رکورد ۱۸٫۱۳ متر در رده چهارم ایستاد.
علی ثمری درباره این نتیجه گفت:
کسانی که در رقابت‌های قهرمانی آسیا در هند مدال گرفته بودند، قرار نبود در مسابقات انتخابی تیم ملی شرکت کنند، اما من تصمیم گرفتم خودم را در شرایط مسابقه قرار بدهم تا وضعیت تکنیکی و قدرتی‌ام پس از تمریناتی که در جزیره کیش داشتم، مشخص شود.
علی ثمری ادامه داد:
رکوردی که به ثبت رساندم، بد بود. واقعاً اینگونه نبود که حریفان عملکرد خیلی بهتری نسبت به من داشته باشند، بلکه من وزنه‌های خوبی را پرتاب نکردم. با این وجود تلاش خواهم کرد تا در رقابت‌های داخل سالن قهرمانی آسیا جبران کنم و بتوانم خوش‌رنگ‌ترین مدال را به ارمغان بیاورم.
قهرمان پرتاب وزنه آسیا اظهار داشت:
هدف اصلی من قهرمانی در مسابقات داخل سالن آسیا نیست. من می‌خواهم در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ طلا بگیرم و به خاطر همین هدف نیز اردوهای متوالی را سپری کرده و خواهم کرد تا به این افتخار برسم.
علی ثمری عنوان کرد که دیشب (جمعه) به جزیره کیش بازگشته تا تمرینات خود را از سر بگیرد.


 
کد مطلب: 49393
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای