يکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۳

آمریکا از هیچ اقدامی برای محدود کردن ایران فروگذار نمی‌کند

سفیر ایران در عراق گفت: اقدامات و تحریم‌های جدید ایالات متحده تاثیری در روابط جمهوری اسلامی ایران با دیگر کشورها نخواهد گذاشت.
۰
آمریکا از هیچ اقدامی برای محدود کردن ایران فروگذار نمی‌کند
مردم‌نيوز: ایرج مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق  با اشاره به  تمدید تعلیق تحریم‌ها و همزمان قرار دادن نام ۱۴ شخص حقیقی و حقوقی در لیست تحریم ایالات متحده اظهار کرد: آمریکایی‌ها از هیچ اقدامی برای محدود کردن جمهوری اسلامی ایران  فروگذاری نمی‌کنند.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق با بیان اینکه ایجاد تنگناهای سیاسی در منطقه و روابط بین الملل جز سیاست‌های آمریکایی‌ها علیه ایران است، افزود: اقدامات و تحریم‌های جدید آمریکا تاثیری بر روابط ایران با دیگر کشورها نخواهد داشت.

وی ادامه داد: در موضوع برجام متناسب با اقدامات آمریکایی‌ها، عکس‌العمل‌ نشان می‌دهیم و اگر آنها بخواهند خلل یا آسیبی به کشورمان وارد کنند، پاسخ متناسبی به آنها می‌دهیم.

 مسجدی با اشاره به روابط ایران و عراق در دوران پساداعش اظهار کرد: روابط و مناسبات ایران و عراق هم در دوران مبارزه با تکفیری‌های داعش و هم بعد از آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است.

 سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد خاطرنشان کرد: ایران در دوران پساداعش همکاری‌های خود در امر بازسازی و سازندگی عراق را در سطح خوبی ادامه می‌دهد.
کد مطلب: 49490
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای