سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۲

مهاجم مورد نظر شفر تا پیش از پایان هفته در تهران

باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد با پیشنهاد یک مهاجم گلزن موافقت شده است.
۰
مهاجم مورد نظر شفر تا پیش از پایان هفته در تهران
مردم‌نيوز : روز شنبه منابع نزدیک به باشگاه استقلال اعلام کردند که مهاجم مورد نظر شفر روز یکشنبه به تهران سفر می کند تا بعد از نهایی شدن مذاکرات قرارداد خود را با این باشگاه امضا کند اما این اتفاق به دلیل برخی حواشی که بعد از رسانه ای شدن نام این بازیکن به وجود آمد، عملی نشد تا مدیران استقلال به سراغ گزینه های بعدی بروند.

باشگاه استقلال از چندی پیش مذاکرات خود با ۶ گزینه مورد نظر شفر را آغاز کرده بود و حالا با منتفی شدن حضور یک گزینه از عصر روز دوشنبه مدیران استقلال تشکیل جلسه دادند تا گزینه بعدی را برای حضور در استقلال نهایی کنند.

در پایان این جلسه کادرفنی و مدیرعامل استقلال‌ بی آنکه نامی از این بازیکن ببرند، ضمن دعوت هواداران به آرامش با انتشار بیانیه ای نوشتند:

    «در جلسه ۷ ساعته سرمربی استقلال‌ و دستیارانش با مدیر عامل در محل باشگاه برگزار گردید و بازیکنان مورد نظر سرمربی استقلال مورد ارزیابی قرار گرفتند و ضمن مذاکره با مدیر برنامه های بازیکنان مورد نظر و دریافت پیشنهادات و شرایط آنان، در حال حاضر با پیشنهاد یک مهاجم گلزن موافقت گردید که بعد از انعقاد قرارداد بازیکن مورد نظر به هواداران عزیز معرفی خواهد شد.

    هم‌اکنون که ساعت ۲۳:۴۵ می‌باشد مذاکره با بازیکن دیگری که مورد نظر آقای شفر است، ادامه دارد.

    از هواداران عزیز تقاضا می‌شود اجازه دهند باشگاه در آرامش کامل بازیکنان مورد نظر آقای شفر را انتخاب نماید که از هر نظر باشگاه دچار ضرر و زیان نشود. هواداران عزیز مطمئن باشند مدیریت باشگاه تمام توان خودش را به کار می‌گیرد تا با بازیکنان مورد نظر سرمربی تیم استقلال قرارداد را منعقد نماید.»

به این ترتیب به نظر می رسد استقلالی ها تا پیش از پایان هفته مهاجم مورد نظر شفر را برای عقد قرارداد به تهران آورده و قرارداد او را نهایی کنند.
کد مطلب: 50200
مرجع : پارس فوتبال
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای