چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۰

هافبک پرسپولیس دربی را از دست می دهد؟

مصدومیت کمال کامیابی‌نیا در استخر شاید یکی از عجیب‌ترین اتفاقاتی بود که می‌توانست برای این بازیکن رخ دهد. مصدومیتی که شاید به قیمت از دست دادن دربی برای این بازیکن تمام شود.
۰
هافبک پرسپولیس دربی را از دست می دهد؟
مردم‌نيوز:  مصدومیت کمال کامیابی‌نیا در استخر شاید یکی از عجیب‌ترین اتفاقاتی بود که می‌توانست برای این بازیکن رخ دهد. مصدومیتی که شاید به قیمت از دست دادن دربی برای این بازیکن تمام شود.

اگرچه کادرپزشکی پرسپولیس مدعی شده‌اند این بازیکن 3 هفته نیاز به درمان دارد اما شنیده‌های ما حاکی از آن دارد که کمال حداقل یک ماه دور از تمرینات سخت خواهد بود و با توجه به این قضیه کار او برای بازگشت به شرایط آرمانی و قرار گرفتن دوباره در ترکیب اصلی سرخپوشان بسیار سخت خواهد بود.

دربی پایتخت در تاریخ 10 اسفند قرار است برگزار شود و اگر در حالت خوشبینانه کمال یک ماه دیگر تمرینات خود را در کنار بازیکنان پرسپولیس آغاز کند حداقل نیاز به دو هفته تمرین نیاز دارد تا به شرایط آرمانی برگردد. در این مدت مسلما نوراللهی در ترکیب پرسپولیس حسابی جا افتاده و بعید است برانکو براحتی قید او را بزند. مخصوصا اینکه مرد کروات این روزها آن قدر از کمال ناراحت است که بعد‌‌ها این موضوع به ضرر این بازیکن تمام شود.
کد مطلب: 50495
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای