دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۰

اصفهانی ها به دنبال خرید سه بازیکن پرسپولیس

شنیدیم یک تیم اصفهانی به دنبال خرید 3 بازیکن کلیدی پرسپولیس است و مذاکراتی را با آنها آغاز کرده است.
۰
اصفهانی ها به دنبال خرید سه بازیکن پرسپولیس
مردم‌نيوز:  شنیدیم یک تیم اصفهانی به دنبال خرید 3 بازیکن کلیدی پرسپولیس است و مذاکراتی را با آنها آغاز کرده است.

از آنجایی که تیم اصفهانی در یکی، دو سال اخیر موفقیتی کسب نکرده است به دنبال خرید بازیکنانی است که بتوانند فصل آینده به تیم کمک کنند. ظاهراً خریدهای سال‌های اخیر این تیم آن گونه که باید و شاید جواب نداده و بر همین اساس تیم صنعتی مورد نظر تورش را برای بازیکنان امتحان پس داده پهن کرده است تا بعداً پشیمان نشود!

گفته می‌شود سه بازیکن پرسپولیس که در پایان لیگ هفدهم قراردادشان به اتمام می‌رسد با پیشنهاد 2 میلیارد تومانی باشگاه اصفهانی مواجه شده‌اند.

گویا این مبلغ فقط قرارداد یک فصل است که به آن آپشن‌ هم اضافه خواهد شد! بنابراین به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس با دشواری‌های خاصی برای تمدید قرارداد بازیکنان خود از جمله این سه فوتبالیست کلیدی مواجه خواهد بود. حمیدرضا گرشاسبی سرپرست موقت پرسپولیس موفق شد قرارداد برانکو را تمدید کند اما راضی کردن فوتبالیسیتی که پیشنهاد نقد 2 میلیارد تومانی دارد آن هم با قراردادی زیر یک میلیارد تومان غیرممکن به نظر می‌رسد. باید منتظر ماند و دید گرشاسبی یا سایر مسئولان پرسپولیس چه تدبیری برای تمدید قرارداد بازیکنان کلیدی خود دارند که مورد توجه سایر تیم‌های لیگ برتری قرار گرفته‌اند. فراموش نکنید پنجره نقل و انتقالات تابستانی فصل آینده پرسپولیس با حکم فیفا بسته شده و هنوز معلوم نیست باز شود. امیدواری‌های وکیل سوئیسی و انتقال آن به هواداران پرسپولیس هم در صورت کوتاه نیامدن فیفا به کار پرسپولیس نمی‌آید. تجربه هم نشان داده که معمولاً فیفا این قبیل احکام انضباطی خود را نمی‌شکند. بنابراین به مسئولان باشگاه پرسپولیس پیشنهاد می‌کنیم همچون داستان تمدید قرارداد برانکو به فکر تمدید بازیکنان خود باشند.
کد مطلب: 51667
برچسب ها: پرسپولیس
مرجع : افکار
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای