شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۰

نگویند بی خبر بودیم؛ تروریست ها فعال شده اند

بیایید همان گونه که آقای روحانی می خواهد فکر کنیم. یک ما قبل وقتی اغتشاش در مشهد کلید خورد و سازمان تروریستی منافقین و برخی گروهک های مشابه سوار بر موج اعتراض سپرده گذاران مالباخته در مشهد شدند و سپس اغتشاش به یکی دو شهر دیگر رسید، روحانی خواستار شدت عمل با قانون شکنان شد.
۰
نگویند بی خبر بودیم؛ تروریست ها فعال شده اند
مردم‌نيوز: محمدایمانی در صفحه ی مجازی خود نوشت: حامیان دوآتشه دولت می گویند درست است که مصاحبه اخیر روحانی هیچ حرف تازه ای نداشت اما او می خواست پس از اغتشاش یک ماه قبل بگوید شرایط با ثبات و تحت کنترل است. بیایید همان گونه که آقای روحانی می خواهد فکر کنیم. یک ما قبل وقتی اغتشاش در مشهد کلید خورد و سازمان تروریستی منافقین و برخی گروهک های مشابه سوار بر موج اعتراض سپرده گذاران مالباخته در مشهد شدند و سپس اغتشاش به یکی دو شهر دیگر رسید، روحانی خواستار شدت عمل با قانون شکنان شد.
 
به اصرار او تلگرام فیلتر شد و این در حالی بود که تا قبل از این اقدام، به تحریک برخی کانال های وابسته به سرویس های جاسوسی مثلث صهیونیسم مسیحی، برخی اغتشاشگران دست به آدم کشی و جنایت و تخریب اموال عمومی و خصوصی و آتش زدن مساجد و حسینیه ها و همچنین پرچم مقدس جمهوری اسلامی کرده بودند.
 
وقتی با موقعیت شناسی و حماسه حضور خود مردم، بساط آشوب جارو شد، آقای روحانی ریل را عوض کرد و برخلاف مواضع شداد و غلاظ در جلسات تصمیم گیری، مجددا ژست تبلیغاتی گرفت و دوقطبی آزادی یا فیلترینگ مجازی را احیا کرد. این برای آن بود که دولت به عنوان مقصر اصلی نارضایتی اقتصادی مردم ، از موضوع بحث کنار رود و مجادله بر سر رها شدگی فضای مجازی، موضوع بحث را به سمت دستگاه های دیگری غیر از دولت سوق دهد.
 
اکنون چند روز است همان کانال های اجاره ای گروهک های تروریستی که به عنوان پادوی سیا و موساد و ام آی سیکس عمل می کنند، مجددا ساز تحریک به اغتشاش و ایجاد بی ثباتی را در آستانه ده مبارک فجر کوک کرده اند.
 
این بار اگر تروریست ها و اوباش، به جان یا مال شهروندان آسیبی بزنند، مسئولیت آن متوجه شخص آقای روحانی است که سیاسی کاری و فرافکنی مسئولیت را بر ایجاد شبکه ملی اطلاعات، و قانونمند و مسئولانه کردن فعالیت در فضای مجازی و تلگرامی ترجیح داده است. براستی چند نفر دیگر باید توسط تروریست ها و اوباش - بی هیچ گناهی-  قربانی شوند تا رئیس دولت و وزیران ذی ربط، مسئولانه تر رفتار کنند؟!
کد مطلب: 52776
برچسب ها: اغتشاش فتنه
مرجع : جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای