چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۱

برانکو این سه نفر را نمی خواهد

برانکو ایوانکوویچ سه بازیکن اصلی خود را در لیست مازاد قرار داده است تا برای فصل جدید از جوان تر ها استفاده کند!
۰
برانکو این سه نفر را نمی خواهد
مردم‌نيوز: تهران موفق شده با 51 امتیاز مقتدرانه در صدر جدول لیگ برتر بایستد و با اختلاف زیادی که با تیم های رده دوم و سوم دارد به احتمال زیاد قهرمان لیگ برتر خواهد شد. این پرسپولیس رویایی هواداران با تمام مشکلاتی که برایش پیش آمده مقاومت کرده و بهترین نتایج را کسب کرده است.

اما از گوشه و کنار باشگاه اخباری به گوش می رسد که شاید خیلی به مزاج هواداران و دوست داران پرسپولیس خوش نیاید؛ حواشی این روزهای پرسپولیس و مشکلات درون تیمی برانکو را مجاب کرده 3 بازیکن اصلی و مهره های کلیدی خود را برای فصل جدید کنار بگذارد! با اینکه مسوولان و بازیکنان نمی خواهند به این حواشی دامن بزنند و سعی بر مخفی نگه داشتن اتفاقات اخیر دارند اما یک منبع آگاه از باشگاه پرسپولیس عنوان کرده برانکو ایوانکوویچ محسن مسلمان، کمال کامیابی نیا و فرشاد احمدزاده در فهرست مازاد قرار داده است.

پرسپولیس در این شرایط بعید است از بازیکنان تاثیرگذارش به راحتی بگذرد و تعجب آور است پروفسور دست به چنین ریسکی بزند؛ اما با توجه به اتفاقات و حواشی رخ داده اخیر که باشگاه قصد ندارد آن را شفاف سازی کند این تصمیم برانکو شاید خیلی هم عجولانه یا غیرمنطقی نباشد. غیبت های مسلمان در تمرین و پاک کردن پست هایش با لباس پرسپولیس و رفتارهای عجیب و غریب کمال و فرشاد شاید مهر تاییدی بر جدایی شان از پرسپولیس باشد.
کد مطلب: 54293
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای