سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۲

واکنش هواداران به گزارش مزدک میرزایی

مزدک میرزایی در گزارش بازی تیم‌های استقلال و سپیدرود قیاس عجیبی میان تیم‌های رشتی داشت که این مسئله باعث دلخوری هواداران داماش شد.
۰
واکنش هواداران به گزارش مزدک میرزایی
مردم‌نيوز: هواداران داماش در این باره نوشتند‌؛ شما که باید دیدار داماش و سپاهان در سی‌ام فروردین ۹۲ را به خوبی به‌خاطر داشته باشید، همان دیداری که منجر به قهرمانی استقلال تهران شد یا نه، شاید هم دلگیر از نمایش دلپذیر داماشی‌ها و شکست آبی‌ها در روز جشن قهرمانی‌شان هستید. دسترسی به فیلم دیدارهای داماش و تراکتورسازی در رشت نباید آنقدرها سخت باشد.
اگر برای شما دسترسی به فیلم بازهای داماش و صنعت نفت یا داماش و فولاد و یا داماش و ملوان در فصل ۹۰ و ۹۱ کمی دشوار است، می‌توانید نگاهی به بازی داماش و پرسپولیس و یا استقلال در همان فصل داشته باشید، جایی که به سختی هواداران دو سوگلی پایتخت 10 درصد جایگاه خود را پر کردند. نکته‌ای که شما و امثال شما و حتی در رشت، بعضی از دوستان شما، در تحلیل خود از فضای فوتبالی این شهر غافل هستید شامل بدنه عظیم هوادارای فوتبال رشت است که مابین دو تیم محبوب این شهر مشترک است، بدون شک  هر کدام از این دو تیم هواداران خاص خود را داشته و دارند اما بدنه اصلی هواداری فوتبال رشت به علت سال‌ها بی‌عدالتی که به فوتبال این شهر روا شده، به هیچ چیز جز اعتلای نام رشت و فوتبال این شهر نمی‌اندیشد.

 
کد مطلب: 54979
مرجع : پارس نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای