سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۱

ذوب‌آهن برای بازی با الدحیل خسته بود

بازیکن اسبق تیم فوتبال ذوب آهن به صعود این تیم در لیگ قهرمانان آسیا امیدوار است.
۰
ذوب‌آهن برای بازی با الدحیل خسته بود
مردم‌نيوز: ابراهیم تقی‌پور، بازیکن اسبق تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره باخت  این تیم مقابل الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا، در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: ذوبی ها به دلیل اشتباهات فردی گل‌ها را دریافت کردند. عدم تمرکز مناسب توسط مدافعان سبب شد تا ذوبی‌ها گل دوم و سوم را دریافت کنند. شاگردان قلعه‌نویی در بازی‌های اخیر نتایج خوبی را گرفتند اما دو بازی سنگین مقابل استقلال و سایپا باعث شد تا انرژی بازیکنان تیم از بین برود.

وی ادامه داد: شکست سنگین مقابل سایپا در بازی اخیر باعث شد تا اعتماد به نفس بازیکنان ذوب‌آهن از بین برود و به دلیل عدم تمرکز لازم گل‌های دوم و سوم دریافت شد. تیمی که در خانه حریف یک بر صفر جلو است طبیعی خواهد بود که بازی دفاعی را در دستور کار قرار می‌دهد اما دل بستن به ضد حمله نیاز به بازیکن سرعتی دارد. اگر ذوب‌آهن در جریان بازی بازیکن سرعتی داشت می‌توانست با استفاده از کی‌روش موقعیت‌های خوبی را به سمت دروازه خلق کند و در نتیجه پیروز میدان شود.

تقی‌پور درباره دیدار ذوب‌آهن و لوکوموتیو در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، بیان کرد: ذوبی‌ها در خانه به دنبال جبران این نتیجه هستند. در این دیدار هم قلعه نویی به دنبال سه امتیاز بازی بود اما نتوانست به نتیجه مورد نظر دست پیدا کند اما ذوبی‌ها در خانه با همه قوا در تلاش خواهند بود تا پیروز میدان شوند.

وی در پایان درباره صعود تیم ذوب‌آهن به مرحله بعدی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، گفت: ذوب‌آهن 100 درصد صعود خواهد کرد. ساختار ذوب‌آهن بر اساس پیشرفت است و این تیم در آینده به شرایط خوبی خواهد کرد و شاگردان قلعه نویی می‌توانند به مرحله بعدی صعود کنند.
کد مطلب: 54984
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای