سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۴

رحمتی: صددرصد می‌توان الریان را شکست داد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال از شرایط به مراتب بهتری برخودار است چرا که با اختلاف زیادی قدرتمندترین خط هافبک لیگ را در اختیار دارد.
۰
رحمتی: صددرصد می‌توان الریان را شکست داد
مردم‌نيوز: کیانوش رحمتی در مورد عملکرد تیم فوتبال استقلال پس از حضور وینفرد شفر، اظهار داشت: وظیفه یک مربی این است که تغییرات درون تیمش احساس شود. ما این تغییر را به صورت محسوس بعد از آمدن شفر می‌بینیم. علاوه بر نظم تیمی شاهد نظم تاکتیکی در استقلال هستیم که امری به مراتب مهم‌تر است. در حال حاضر شرح وظایف بازیکنان در زمین کاملا مشخص است و با کمترین اضافه‌کاری، بهترین بازی را ارائه می‌دهند. استقلالی‌ها به بازی، سرعت داده‌اند و به فوتبال روز دنیا نزدیک‌تر شده‌اند.

وی درباره اینکه گفته می‌شود شفر در بازی‌های بزرگ، خوب نتیجه نمی‌گیرد، گفت: من این نقد را قبول ندارم چرا که استقلال در بازی با ذوب‌آهن هم می‌توانست در نیمه اول 2 گل بزند و برنده به رختکن برود اما وقتی بازیکنان موقعیت صددرصدی گل را از دست می‌دهند، تحت فشار قرار می‌گیرند. در مجموع روند استقلال با شفر مثبت بوده است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به آمار ضعیف مامه بابا تیام، مهاجم سنگالی که در 2 سال اخیر تنها یک گل زده، تصریح کرد: تنها 20، 30 درصد از بازیکنان خارجی که به ایران آمده‌اند، خوب بوده و توانسته‌اند به جوان‌ترها کمک کنند. با این وجود باید حداقل یک ماه به بازیکنان خارجی استقلال زمان بدهیم تا بتوانیم در موردشان قضاوت کنیم.

رحمتی در خصوص دیدار استقلال مقابل الریان قطر در لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: استقلال صددرصد می‌تواند در این بازی برنده باشد. ما همیشه مقابل الریان برتر بوده‌ایم و حتی زمان بازی من توانستیم این تیم را در قطر شکست دهیم. فوتبال قطر هیچ‌وقت با ما قابل مقایسه نبوده و اگر بازیکنان ما بازی خودشان را انجام دهند، به راحتی پیروز می‌شوند.

وی با اشاره به دربی 86 و روند خوب پرسپولیس در پایان گفت: استقلال از شرایط به مراتب بهتری برخودار است چرا که با اختلاف زیادی قدرتمندترین خط هافبک لیگ را در اختیار دارد. اگر استقلال بتواند خط هافبک پرسپولیس را از کار بیندازد و اجازه ندهد علی علیپور و گادوین منشا تغذیه شوند، تیم برنده میدان خواهد بود.
کد مطلب: 54986
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای