شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۰

درخواست عجیب امری برای بازی برگشت با رئال مادرید

سرمربی پاری سن ژرمن برای دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با رئال مادرید درخواست عجیبی را مطرح کرد.
۰
درخواست عجیب امری برای بازی برگشت با رئال مادرید
مردم‌نيوز:  اونای امری چند روز پس از شکست سه بر یک مقابل رئال مادرید در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در نشست خبری حاضر شد و پیش از بازی مقابل استراسبورگ با خبرنگاران صحبت کرد. سرمربی پاری سن ژرمن گفت: از همه مهمتر آماده سازی خوب برای این دیدار است. باید به روند خود ادامه دهیم و دوباره به پیروزی دست یابیم تا فاصله مان از حریفمان حفظ شود. به حریف احترام می گذاریم. مارکو وراتی و کیلیان امباپه را به خاطر محرومیت در اختیار نداریم. باید دید دیگر بازیکنان فردا (شنبه) در چه وضعیتی هستند. می خواهیم در پارک دِ پرنس با قدرت به کارمان ادامه دهیم. از یازده بازیکن بهره می بریم که با حضور تماشاگران ۱۲ نفر می شوند.
امری درباره اشتباهات تیمش در دیدار برابر رئال مادرید اظهار کرد: تیم بازی خوبی به نمایش گذاشت. فوتبال این چنین است، می توانید بهتر باشید اما... خواهان چنین نتیجه ای نبودیم. مطمئنم که می‌توانیم به دور بعد صعود کنیم. نتیجه می توانست بهتر باشد. مالیکت توپ را در اختیار داشتیم. تنها تفاوت در استفاده از فرصت ها بود.
سرمربی اسپانیایی در ادامه افزود: فوتبال یک رقابت است. می توانند برخی از بازیکنان از هم تیمی هایشان عصبانی باشند اما به آن ها احترام می گذارند. مطمئن هستم صعود خواهیم کرد. یک بازی باقی مانده است. تمام مسئولیت این شکست را به عهده می گیرم. آینده من؟ من تنها به حال فکر می کنم و انرژی ام را روی آن می گذارم. بقیه مسائل مهم نیست.
او درباره نیمار گفت: نکات مثبت زیادی از خود نشان داد. اگر در برخی از جزئیات بهتر شود که این اتفاق خواهد افتاد نشان خواهد داد چه بازیکن بزرگی است. تعویض ادینسون کاوانی در بازی چهارشنبه شب تاکتیکی بود.
امری به نیمکت نشینی تیاگو سیلوا اشاره کرد و گفت: ما یک برنامه داریم و از سه مدافع میانی‌ام راضی هستم. حضور هر بازیکنی دلایل تاکتیکی دارد. با هر سه بازبکن به صورت خصوصی صحبت کردم. قرار نیست همه چیز با یک بازی عوض شود. سیلوا همچنان کاپیتان تیم است. او نیز مانند آنخل دی ماریا بازیکن مهمی است.
سرمربی پاری سن ژرمن که پس از بازی چهارشنبه شب به داوری اعتراض کرده بود باز هم به این موضوع پرداخت و اظهار کرد: دوست دارم همان تیم داوری بازی برگشت را قضاوت کند. دیدار لیون و ویارئال را تماشا کردم. داوری متعادل بود. می خواهم همان داوری که چهارشنبه شب بازی مان را قضاوت کرد به همراه کمک داورانش برای ما سوت بزند. پیش از پنالتی رئال آفساید رخ داده بود.
 
کد مطلب: 55468
مرجع : ایسنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای