شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۰
سفری متفاوت به برنابئو؛

شبی که نیمار قدر لیونل مسی را دانست!

۰
شبی که نیمار قدر لیونل مسی را دانست!
مردم‌نيوز: اگرچه ستاره برزیلی با حرکات پا به توپ چشم ها را به خود خیره کرد، اما نمایشی نه در حد لئو مسی و حتی رونالدینیو نیز در این استادیوم ارائه نداد. در پایان نیمه اول، نیمار با ژستی دوستانه توسط رونالدو مورد استقبال قرار گرفت؛ اما در نیمه دوم این ستاره پرتغالی پرافتخار بود که با درخشش خود زمینه پیروزی رئال مادرید را فراهم کرد.
 

 
پیش از آغاز بازی نیمار تصاویری از کفش جدیدش را در صفحه خود منتشر کرد و به مانند عادت گذشته، در دقیقه 27 کتونی های خود را عوض کرد. در روزهای حضور در بارسلونا، ستاره برزیلی بارها در دقیقه 10 چنین کاری کرد و لوییس انریکه نیز فکر می کرد این کار به دلیل اذیت شدن نیمار از کفش هایش بوده؛ اما به نظر می رسد همانند قرارداد پله با پوما در دهه 70، دلیل این کار نیمار نیز اهداف تبلغیاتی بوده است.
 
با شروع بازی، نیمار اگرچه کمتر از دنی آلوس، ولی از سوی هواداران رئال مادرید هو شد؛ اما ستاره برزیلی پیش از این در کنار لیونل مسی در برنابئو به میدان رفته بود و حالا می داند که حضور در این استادیوم در کنار ستاره آرژانتینی آسان تر است، زیرا او در یک لحظه ورزشگاه را مبهوت درخشش خود می کند.
 
اما نیمار دیشب نشان داد که نه مسی و نه حتی رونالدینیو نیز نبوده و حتی نتوانست مانند آسنسیو تاثیرگذار باشد. نیمار به خوبی مفهوم بازگشت را دانسته و به معجزه در پاریس امیدوار است، این بازیکن حالا بهتر از همیشه می داند که برای پیروزی در برنابئو به یک لیونل مسی نیاز است، زیرا او راه درخشش در این استادیوم را می داند و زندگی با حضور او آسان تر است.
کد مطلب: 55486
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای