شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۹

تهدید جمهوری اسلامی توسط پسر سید حسن+ تصاویر/ پدر هم که مخالفتی نشان نمی‌دهد!

سید احمد خمینی (نتیجه امام خمینی) فرزند حجت الاسلام سیدحسن خمینی که ظاهرا در سن 18 سالگی ملبس به لباس روحانیت شده، چندان ملاحظات و معذوریت های پدر را ندارد.
۷
۹
تهدید جمهوری اسلامی توسط پسر سید حسن+ تصاویر/ پدر هم که مخالفتی نشان نمی‌دهد!
مردم‌نيوز: پسر سید حسن خمینی از فعالان شبکه‌های اجتماعی است و عمده خبرهای جنجالی که از وی منتشر می شود نیز به علت پست و عکس‌های است که در صفحه اینستاگرام شخصی‌اش منتشر می کند.

گرچه خط و گرایش سیاسی سید حسن خمینی برای بسیاری از مردم در کشور مشخص است اما اظهارات دوپهلو و محافظه‌کاری های وی در سخنرانی‌ها و البته تجربه 15 ساله اخیر او سبب شده که برخلاف پسرش در عرصه سیاست چندان عریان ورود نکند.

اما سید احمد خمینی(نتیجه امام خمینی) فرزند حجت الاسلام سیدحسن خمینی که ظاهرا در سن 18 سالگی! ملبس به لباس روحانیت شده چندان ملاحظات و معذوریت های پدر را ندارد. سیداحمد خمینی به علت فعالیت در شبکه های اجتماعی، بخشی از فضای ذهنی خود و نگاه سیاسی اش را در معرض عموم قرار می دهد و به صورت علنی آنها را بیان می کند.
پست های سیاسی و حاشیه ساز متعددی از گذشته تاکنون از وی منتشر شده که ادامه همین روند و تکرار آنها نیز نشانه آن است که سید حسن خمینی نیز با مواضع پسرش مخالفتی ندارد. زیرا نه سید حسن تاکنون در اینباره موضعی گرفته و نه علایمی از بازاداشتن فرزندش از تندروی سیاسی و خدشه به انقلاب اسلامی دیده شده است.

با این وجود پس از گذشت چندسال از شورش  فتنه‌گران و خسارت زیانبار سران فتنه، پسر سیدحسن خمینی در سالگرد حصر سران فتنه در اینستاگرام به حمایت از آنان پرداخت. وی در این پست به نوعی جمهوری اسلامی را تهدید نیز کرده است!
البته این اولین باری نیست که پسر سید حسن خمینی  پستهای اینستاگرامی در حمایت از سران فتنه منتشر کرده است.
 
 
 
کد مطلب: 55546
مرجع : جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
بودجه باباشو قطع کنید تا از حصر نگه مثل ما از شکم و بی پولی بگه
محمد
Iran, Islamic Republic of
چرا تهدید نکند ماشال از سر سفر انقلاب لاکچری زندگی میکند و بهترین سفرهای خارجی داخلی میرود استاد قصه چه چیزی را دارد ایا گرسنه می خوابد شرمند زن وبچه هست چی کم دارد
سید علی
Iran, Islamic Republic of
مهم سید حسن و سید حسین و سید احمد و... نیستن.
مهم اینه که فتنه گرانی که بیش از سه دهه ثروت مردم ایران رو به یغما میبرن با چماقهایی به دست مردمی که از حقشون دفاع میکنن رو ایادی اجنبی و فتنه گر میخوانند.
مرگ بر فتنه گران و تاراج گران واقعی
Iran, Islamic Republic of
اوخ اوخ اوخ وای وای وای
Germany
خون خمینی کبیر دررگهای ایشان هست. تعجبی نیست.
ناشناس
Germany
چرا از مذاکرات لاریجانی در سال ۷۶ با وزارت خارجه انگلیس نمی گویید که اگر فلانی رای بیاورد منافع انگلیس تامین میشود پس نشان میدهد لاریجانیها انگلیسی هستند که اگر همین کار رو مثلا سیدحسن خمینی کرده بود در بوق و کرنا میکردید مردم نیوز مردمنیوز نیستی تندرو نیوز هستی با مردم باشید هر چی مردم میگن بگویید چشم و بدانید مردم سید حسن رو دوست دارند و جناحی سخن نرانید
Iran, Islamic Republic of
اينها فكرنكنند چون نام خانوادگي خميني بزرگ را يدك مي كشند مصونيت دارند ملت با لگد چنان پرتابشان مي كنند تا نفهمند كجا به زمين نشستند پول مفت مي گيرند مفت مي خورند و حرف مفت مي زنند.
چند رسانه ای