دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۴

نیمار و رفع تردیدها برای پیوستن به رئال

اگر نیمار هر گونه تردید و نگرانی برای انتقال به رئال داشت، حالا و پس از بازی چهارشنبه شب در برنابئو، به خوبی می داند که آینده اش در سانتیاگو برنابئو خواهد بود.
۰
مردم‌نيوز: چهارشنبه شب بسیاری در انتظار درخشش نیمار برابر رئال بودند. نبرد رئال و پی اس جی به دوئل نیمار و رونالدو تعبیر شده بود و در نهایت فوق ستاره پرتغالی رئال با دو گلی که زد، برنده از زمین خارج شد و تیم او نیز 3-1 پیروزی را از آن خود کرد.
پیش از شروع مسابقه و در حالی که بازیکنان دو تیم مشغول گرم کردن بودند، دوربین های گل تی وی نیمار را در حالی شکار کردند که به برنابئو خیره شده بود. هم تیمی های او حرکات کششی انجام می دادند ولی نگاه نیمار به جایگاه های برنابئو و هواداران رئال دوخته شده بود انگار که به روزی فکر می کرد که خودش متعلق به این ورزشگاه و ستاره ای محبوب در برنابئو باشد.
در جریان بازی نیز برخوردهای گرم و دوستانه او با راموس، ایسکو و به خصوص رونالدو، سوژه شماره یک رسانه های اسپانیایی شد.
 
 

 
 
طبق ادعای مارکا؛ نیمار به نزدیکانش گفته است که اطمینان دارد به زودی برای رئال بازی خواهد کرد و متقاعد شده است که آینده او در سانتیاگو برنابئو خواهد بود انتقالی که البته به سادگی میسر نخواهد شد و بسیاری معتقدند که حداقل تا 2019 امکان پذیر نیست.
 
در واقع حفظ نیمار به نوعی برای مدیر قطری پی اس جی مساله غرور محسوب می شود و بدون شک تابستان پیش رو با جدایی فوق ستاره برزیلی موافقت نخواهد کرد ولی دو سال دیگر اگر پی اس جی نتوانسته باشد به اهداف ورزشی خود که مهم ترینش قهرمانی در اروپاست، دست یابد، حفظ نیمار بسیار دشوار خواهد شد.
 
به ادعای مارکا، نیمار می داند که دو سال دیگر و در شرایطی که رونالدو 35 ساله خواهد بود، زمانی مناسبت تر برای پیوستن به رئال است. او مشکلی برای بازی کنار رونالدو ندارد و فوق ستاره پرتغالی نیز مخالفتی با پیوستن نیمار به رئال نخواهد داشت. 

     
کد مطلب: 55925
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای