دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۶

پرسپولیس یکی از قدرتمندترین تیم‌های ایرانی است

سرمربی السد قطر پیش از دیدار با پرسپولیس گفت: لیگ داخلی بسیار فشرده است اما ما تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین عملکرد را مقابل پرسپولیس داشته باشیم.
۰
پرسپولیس یکی از قدرتمندترین تیم‌های ایرانی است
مردم‌نيوز: اسوالدو فریرا، سرمربی السد قطر پیش از دیدار با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: السد در ۲ جبهه لیگ داخلی و آسیا رقابت می کند و به همین خاطر ماموریت ما سخت می شود. لیگ داخلی بسیار فشرده است اما ما تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین عملکرد را مقابل پرسپولیس داشته باشیم.

وی ادامه داد: ما فردا مقابل تیم قدرتمندی قرار می گیریم. پرسپولیس یکی از قدرتمندترین تیم های ایرانی است و این تیم قهرمان لیگ ایران است در نتیجه بازی سختی پیش رو داریم. این بازی در ورزشگاه خانگی ما برگزار می شود و ما در باشگاه خودمان اصلا سختی را متوجه نمی شویم و هدف ما پیروزی و کسب تمام امتیاز بازی است تا با موفقیت به مسیرمان در آسیا ادامه دهیم.

وی افزود: ما باید با توجه به خستگی و فشار بازی ها راه حل مناسبی پیدا کنیم. هدف ما در السد قهرمانی در لیگ ستارگان قطر و راه یافتن به مراحل بالای لیگ قهرمانان آسیا است. این وضعیتی است که باید در شرایط کنونی آن را قبول کنیم و من از مصدومیت بازیکنانم به خاطر فشار بازی ها می ترسم ولی خدارو شکر تا این جای فصل با استفاده از تاکتیک دور میان بازیکنان موفق ظاهر شدیم.
کد مطلب: 55959
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای