سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۷

نظر سعید مظفری‌زاده در مورد داوری افتضاح استقلال- العین

کارشناس داوری فوتبال ایران معتقد است داور مالزیایی دو پنالتی علیه تیم استقلال در دیدار با العین امارات اعلام کرد.
۱
۰
نظر سعید مظفری‌زاده در مورد داوری افتضاح استقلال- العین
مردم‌نيوز: سعید مظفری‌زاده در خصوص قضاوت امین بن یعقوب در دیدار العین امارات و استقلال ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: دقیقه ۴۶ فرار مامه تیام و فرصت مناسب گلزنی او با اشتباه کمک داور اول مسابقه، اعلام آفساید شد.

وی ادامه داد: در دقیقه ۶۳ هرچند دوربین روی خط، گل العین را به تصویر نکشید اما گل اول تیم العین آفساید به نظر نمی‌رسید و گل سالم بود.

این کارشناسی داوری اضافه کرد: در دقیقه ۷۳ امین بن یعقوب، داور کم تجربه مالزیایی در تصمیمی عجیب شبیه‌سازی واضح مهاجم العین را اعلام پنالتی کرد.

مظفری‌زاده یادآور شد: در دقیقه ۸۵ توپ در محوطه جریمه تیم استقلال به صورت تصادفی به دست مدافع این تیم برخورد کرد که خطای هندی اتفاق نیافتاد و داور به درستی دستور به ادامه مسابقه در این صحنه داد.

وی در خصوص اعلام دومین پنالتی به سود العین عنوان کرد: فاجعه داوری امین بن یعقوب در دقیقه ۸۶ با اعلام پنالتی دوم به سود العین کامل شد تا قضاوت این داور مالزیایی در این مسابقه کاملا زیر سوال قرار بگیرد.
کد مطلب: 57551
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


فغانی کارمند استقلال
Iran, Islamic Republic of
آخه همه که فغانی و کرمانشاهی نمی شند که به نفع استقلال بگیرند یه بار هم یه داور بر علیه استقلال گرفته چرا اینقدر آسمون ریسمون می کنید ؟ این آه مردم آبادان علیه ناداور اعظم فغانی ( کارمند رسمی باشگاه استقلال ) بود که در العین دامان این تیم را گرفت ... چوب خدا می گند صدا نداره ...
چند رسانه ای