جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۸

هافبک العین از اتفاقات بازی استقلال گفت

هافبک راست العین می گوید این تیم از کسب نتیجه تساوی برابر استقلال راضی نیست.
۰
هافبک العین از اتفاقات بازی استقلال گفت
مردم‌نيوز: حسین شحات در این باره به روزنامه الیوم گفت: هدف ما خیلی بیشتر از کسب نتیجه 2 بر 2 برابر استقلال بود. بدشناسی و اتفاق های بازی باعث نشد نتوانیم در این بازی پیروز شویم.


او ادامه داد: باید اتفاق های این بازی را فراموش کنیم. باید این اشتباهات درس بگیریم و خودمان را آماده کنیم برای بازی هفته بعد در تهران. انشاالله بتوانیم نمایش خوبی داشته باشیم و 3 امتیاز را بگیریم تا شروع خوبی در دور برگشت داشته باشیم. سعی می کنیم به عنوان تیم صدرنشین از گروه ماه صعود کنیم.


هافبک راست العین در مورد صعود این تیم به مراحل پایانی هم گفت: برای صعود به مراحل پایانی باید برنامه ریزی داشته باشیم چون بازی ها سخت تر می شوند.


شحات در مورد انتقادهایی که به حضور او در پست دفاع راست می شد هم گفت: من سعی می کنم دستورات مربی را اجرا کنم و هر نقشی از من بخواهند تلاش می کنم به بهترین شکل آن را انجام بدهم.


شحات درباره دعوتش به تیم ملی هم گفت: چند ماه پیش هیچ وقت باور نمی کردم این اتفاق بیفتد اما با تلاش بیشتر و اتفاق های خوبی که در باشگاه العین افتاد این مسئله رخ داد و حالا این شانس را دارم که مقابل ستاره مورد علاقه ام کریستیانو رونالدو به میدان بروم . من در اینجا متوقف نمی شوم و حتما می خواهم پیشرفت کنم و امیدوارم تیم باشگاهی ام جام های بیشتری بگیرد.


او همچنین درباره پست بازی اش در دیدار با استقلال صحبت کرد و گفت: بنا به دستور سرمربی ام در نیمه اول کارم دفاعی تر بود اما در نیمه دوم با تغییرات فنی به کارهای تهاجمی تیم کمک کردم .
کد مطلب: 57812
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای