شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۳

پرسپولیس قهرمان نمی‌شد، باید تعجب می‌کردیم

امیر حسین صادقی گفت: ماندن شفر در استقلال؟ باید دید پشت پرده چه خبر است.
۰
پرسپولیس قهرمان نمی‌شد، باید تعجب می‌کردیم
مردم‌نيوز: پیکان بعد از پیروز نشدن در 10 بازی پیاپی به یکباره سیر صعودی گرفت و حالا دوباره این تیم یکی از گزینه‌های کسب سهیمه آسیا مربوط می‌شود.

* بعد از بحران 10 هفته‌ای دوباره اوج گرفتید!

متأسفانه در بدترین زمان امتیازهای حساسی را از دست دادیم. ما بد بازی نمی‌کردیم اما خیلی بد امتیاز از دست دادیم و این باعث شد کمی عقب بمانیم.

* پیکان توانایی کسب سهمیه دارد؟

اگر می‌خواهیم سهمیه آسیا بگیریم، باید از دو بازی آینده برابر سپاهان و صنعت نفت شش امتیاز بگیریم. اگر هم احساس می‌کنیم که الان توانایی کسب سهمیه آسیا را نداریم، باید این توانایی را در پنج بازی پایانی بیشتر کنیم.

* در مورد قهرمانی پرسپولیس چه صحبتی داری؟

این را باید از پرسپولیسی‌ها بپرسید. آنها قهرمان شدند و باید در مورد قهرمانی‌شان صحبت کنند. پرسپولیس با این همه بازیکن، با این کادر فنی، با این هوادار، با این قدرت مالی و امکاناتی که دارد، باید قهرمان می‌شد. اگر آنها قهرمان نمی‌شدند، باید تعجب می‌کردیم.

* نظرت در خصوص شرایط استقلال و عملکرد این تیم بعد از آمدن شفر چیست؟

تفکرات شفر به مرور زمان در استقلال پیاده شد و استقلال خوش‌شانس هم بود که بعد از آمدن شفر زیاد امتیاز از دست نداد تا از لحاظ تاکتیکی به شرایط خوبی برسد. در استقلال نظم تیمی بهتر شد و اعتماد به نفس بازیکنان بالا رفت. این بازیکنان همان‌هایی هستند که زمان منصوریان هم در استقلال بودند. در این چند ماه شفر نشان داد که روان‌شناسی‌اش مهم‌تر از توانایی‌های فنی‌اش است.

* به نظر تو او در استقلال می‌ماند؟

ماندن شفر در استقلال؟ باید دید پشت پرده چه خبر است. اگر باشگاه دنبال این است که نتیجه بگیرد، باید او را نگه دارند.

* سال 96 از لحاظ فوتبالی برای تو چطور بود؟

همه سال‌ها از لحاظ فوتبالی برای من خوب بوده و خدا را شکر می‌کنم. البته من در زندگی‌ام هدف‌هایی بزرگتر از فوتبال دارم که به آنها فکر می‌کنم و امیدوارم به هدف‌هایم برسم.

 
کد مطلب: 57939
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای