يکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۰
برای ماندن در استقلال باید از همسرم مشورت بگیرم

مشورت با همسر؛ ماندن یا نماندن ستاره آبی ها در استقلال!

گفته می‌شود به خاطر پیشنهادهایی که به ستاره استقلال از تیم‌های دیگر شده است، این بازیکن برای تمدید قرارداد با استقلالی‌ها مردد است.
۰
مشورت با همسر؛ ماندن یا نماندن ستاره آبی ها در استقلال!
مردم‌نيوز: گفته می‌شود به خاطر پیشنهادهایی که به جباروف از تیم‌های دیگر شده است، این بازیکن برای تمدید قرارداد با استقلالی‌ها مردد است.
 
این هافبک ازبکستانی روز گذشته در خصوص همین پیشنهادها صحبت کرد:«به جز استقلال و سپاهان از دو باشگاه دیگر هم پیشنهاد دارم اما این موضوعی نیست که در حال حاضر برای من اولویت باشد. من فعلا به بازی‌های آینده استقلال فکر می‌کنم و بعد از آن تلاش می‌کنم برای آینده‌ام بهترین تصمیم را بگیرم.»
 
هافبک استقلال در پاسخ به این سوال که آیا از سوی این باشگاه پیشنهادی برای تمدید قرارداد داشته است یا نه هم می‌گوید: «بله از طریق مدیر برنامه هایم برای تمدید قرارداد به من پیشنهاد شده است اما همانطور که گفتم فعلا منتظر هستم فصل تمام شود و بعد از آن این موضوع را بررسی می‌کنم.»
 
جباروف در پاسخ به این سوال که آیا از حضورش در استقلال راضی است یا نه هم می‌گوید: «بله کاملا راضی هستم اما من 3 فرزند دارم که به همراه همسرم در ازبکستان زندگی می‌کنند. در این یک سال و نیم، دوری از آنها برای من بسیار سخت بوده است و به همین دلیل برای ادامه فعالیت در ایران باید با همسرم مشورت کنم.»
کد مطلب: 59211
مرجع : جام
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای