چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۵

کمیته امداد با خلوص نیت کار می‌کند

رئیس مجلس در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با قدردانی از خدمات این نهاد، گفت: کمیته امداد با خلوص نیت کار می کند.
۱
۰
کمیته امداد با خلوص نیت کار می‌کند
مردم‌نيوز:  علی لاریجانی رئیس مجلس شوری اسلامی در دیدار با پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی ( ره ) از خدمات این نهاد قدردانی و برنامه های اشتغال زایی کمیته امداد را مهم توصیف کرد و گفت: طرح های توانمندسازی خانواده های تحت حمایت گسترش یابد.

پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد نیز در این دیدار با تشریح خدمات کمیته امداد و قدردانی از همکاری مجلس و دولت، افزود: امسال بودجه مناسبی به کمیته امداد جهت رسیدگی به امور خانواده‌های تحت حمایت اختصاص یافته است.

وی افزود: امسال 10 درصد به مستمری مددجویان تحت حمایت کمیته امداد افزوده می‌شود، ضمن اینکه بخشی از خانواده‌های پشت نوبت هم تحت حمایت قرار می‌‍گیرند.

فتاح گفت: سال گذشته 2100 میلیارد تومان اعتبار از محل منابع قرض الحسنه بانک ها جهت اشتغال مددجویان کمیته امداد اختصاص پیدا کرد که خوشبختانه نزدیک به 100 درصد آن جذب شد، ولی در بودجه امسال این رقم به 1400 میلیارد تومان کاهش یافته است و ما از مجلس و دولت تقاضا داریم در این بخش کمیته امداد را بیشتر حمایت کنند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی ( ره ) همچنین با حضور در کمیسیون های اقتصاد، برنامه و بودجه و محاسبات، آموزش و تحقیقات و بهداشت از تلاش های نمایندگان خانه ملت به ویژه اعضا این کمیسیون ها در جریان بررسی بودجه سال 97 تشکر و قدردانی کرد.
کد مطلب: 62887
مرجع : افکار
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


علی
Iran, Islamic Republic of
کدام خلوص نیت .!؟
چند رسانه ای