يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۵

مصلای تهران؛ از 11 اردیبهشت ماه میزبان نمایشگاه کتاب

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نمایشگاه کتاب از 11 اردیبهشت ماه در مصلی تهران برگزار می‌شود.
۰
مصلای تهران؛ از 11 اردیبهشت ماه میزبان نمایشگاه کتاب
مردم‌نيوز: سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به شعار حمایت از کالای ایرانی اظهار کرد: وزارت فرهنگ در این زمینه دو مسئولیت دارد و در تلاش است تا به آنها عمل کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: در بخش اول وظیفه وزارتخانه، فرهنگ‌سازی حمایت از کالای ایرانی است و رهبر معظم انقلاب هم درباره تعصب بر خرید و فروش کالای ایرانی، عدم مصرف کالای قاچاق و فرهنگ ارتقای کالای ایرانی بیاناتی داشتند.

وی ادامه داد: در تلاشیم از طریق مجموعه‌هایی که در اختیارمان است مثل رسانه‌ها، سینما و سایر حوزه‌ها این فرهنگ‌سازی را پیگیری کنیم.

صالحی با اشاره به اینکه بحث حمایت از کالای فرهنگی،‌ ایرانی اسلامی موضوعی است که باید به شکل جدی به آن ورود کرد، گفت: شعار امسال باید فرصتی برای کالای فرهنگی،‌ایرانی اسلامی ایجاد کند تا حمایت‌های معنوی و مادی بهتری صورت بگیرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین در خصوص جلوگیری از تبلیغات کالاهای خارجی در سطح شهر بیان کرد: حوزه‌های تبلیغاتی طبعا در مجموعه‌های مختلف موثر هستند.

صالحی افزود: با توجه به نگاهی که امسال برای حمایت از کالای ایرانی وجود دارد، باید در فضای عمومی رسانه‌ها و فضای شهری تجدید نظرهایی در نوع تبلیغ کالای خارجی صورت گیرد.

وی درباره زمان و مکان برگزاری نمایشگاه کتاب نیز اظهار کرد: نمایشگاه کتاب 11 اردیبهشت ماه در مصلی تهران برگزار می‌شود.
کد مطلب: 63298
مرجع : افکار
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای