جمعه ۱۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۶
مقایسه آماری بین دو طراح قرمز و آبی؛

تنش بالا گرفت/ ادعای هواداران پرسپولیس در مورد لقب زیدان آسیا!

دوآتشه‌های پرسپولیس معتقدند که لقب مجتبی جباری متعلق به مربی تیمشان است.
۱
۰
تنش بالا گرفت/ ادعای هواداران پرسپولیس در مورد لقب زیدان آسیا!
مردم‌نيوز : بازگشت مجتبی جباری به استقلال باعث شد تا هواداران استقلال با بیان اینکه امسال طراح با تجربه‌ای را در ترکیب خود دارند، به موفقیتی بهتر از سال گذشته در فصل جاری امیدوار شوند.

آبی‌ها به همین دلیل برای همشهری‌های قرمز خود کری‌ می‌خوانند و بودن زیدان آسیا را برگ برنده بزرگی در رقابت‌های امسال می‌دانند.

اما قرمزها هم در پاسخ به این کری خوانی آبی‌ها، با مقایسه آمار عملکرد کریم باقری و مجتبی جباری مدعی هستند که زیدان آسیا لقبی است که باید به باقری داده شود.

هواداران دوآتشه پرسپولیس با انتشار این مطلب در گفتگوهایی که در فضای مجازی انجام می‌دهند، معتقدند که این لقب را باید به مربی فعلی قرمزهای تهران اختصاص داد.

مقایسه آماری بین کریم باقری و مجتبی جباری که توسط هواداران پرسپولیس در صفحات و کانال‌ها به اشتراک گذاشته می‌شود به صورت زیر است:

کریم باقری: 87بازی ملی / 50گل ملی / 198بازی برای پرسپولیس / 43 گل برای پرسپولیس / سابقه بازی در تیم‌های آرمینیا بیله‌فلد آلمان، چارلتون آتلتیک انگلستان، السد قطر و النصر امارات

مجتبی جباری: 31بازی ملی / 3گل ملی / 135بازی برای استقلال / 24گل برای استقلال / سابقه بازی در تیم الاهلی قطر
کد مطلب: 6421
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


بابک
Iran, Islamic Republic of
خخخ تا اونجا ک یادمون زیدان طراح بود پاس میداد چیزی ک از ی هافبک انتظار میره عجب مقایسه مسخره ای دارن پس پسا اونجوری باید با ی مهاجم کریم مقایسه کرد کلی خندیدیم
چند رسانه ای