شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰

افشاگری‌ سفیر سوریه درباره حمله موشکی آمریکا

سفیر سوریه در ایران با حضور در برنامه تلویزیونی «بدون مرز» از پشت پرده حمله نظامی آمریکا و اروپا به سوریه صحبت کرد.
۰
افشاگری‌ سفیر سوریه درباره حمله موشکی آمریکا
مردم‌نيوز: مرتضی غرقی در جدیدترین برنامه «بدون مرز» پای صحبت‌های عدنان محمودسفیر جمهوری عربی سوریه در کشورمان نشسته است.

محمود به سوالات مختلفی درباره پشت پرده حمله موشکی آمریکا و متحدان اروپایی‌اش پاسخ  داد. او می‌گوید: مدارک روشنی از جاسوسی دوباره «کلاه‌سفیدها» وجود دارد؛ مدارکی که نشان می‌دهد ادعای استفاده ارتش سوریه از سلاح‌ شیمیایی، صحنه سازی جدید برگزیدگان اسکار بوده است.

هفته گذشته آمریکا همراه با متحدان اروپایی‌اش یعنی فرانسه و انگلیس در جریان نقض آشکار حریم‌های قانونی و بین‌المللی به برخی از مناطق علمی-پژوهشی سوریه حمله موشکی کرد. حمله‌ای که نتوانست نتایج نظامی و سیاسی ویژه‌ای برای متجاوزین حاصل کند. کارشناسان معتقدند که این حمله انتحاری و بی‌کارکرد تبدیل به عامل فشار دوباره افکار عمومی جهان بر قدرت‌های غربی شده است.

«بدون مرز» یک برنامه گفت‌وگو محور است که هر هفته با اجرای مرتضی غرقی میزبان سیاست‌مداران شناخته شده دنیا می‌شود. این برنامه آیینه‌ای برای انعکاس دیدگاه‌ شخصیت‌های مهم و تاثیرگذار بر ایران، منطقه و جهان است.
«بدون مرز» شنبه‌ها ساعت ۲۰ از شبکه ۲ سیما پخش می‌شود، این برنامه همچنین شنبه‌ها در ساعت‌های ۱۷:۳۵ و ۲۳:۳۵ و سه‌شنبه‌ها در ساعت ۱۴:۰۵ از شبکه خبر پخش می‌شود.
 
کد مطلب: 64397
مرجع : جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای