سه شنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۵

نبوی: حزب همت مرکز حقوقی تشکیل می دهد

سید احمد نبوی دبیرکل حزب همت گفت: معتقدیم در کشور، همانند زمان جنگ، هزاران همت ها و باکری ها وجود دارند اما افرادی با سن بالا اجازه نمی دهند این جوانان مدیریت کشور را برعهده گیرند؛ در حزب همت دو، سوم اعضا را جوانان تشکیل داده اند.
۰
نبوی: حزب همت مرکز حقوقی تشکیل می دهد
مردم‌نيوز: سید احمد نبوی دبیرکل حزب همت در سومین جلسه کمیته حقوقی حزب متبوعش، گفت:

معتقدیم در کشور، همانند زمان جنگ، هزاران همت ها و باکری ها وجود دارند اما افرادی با سن بالا اجازه نمی دهند این جوانان مدیریت کشور را برعهده گیرند؛ در حزب همت دو، سوم اعضا را جوانان تشکیل داده اند.

وی با اشاره به شکل گیری کمیته حقوقی در حزب همت، واحد حقوقی را از بخش های مهم حزب معرفی کرد که به همراه سازمان بانوان و سازمان جوانان از زیر مجموعه معاونت ها خارج شده و به طور اختصاصی زیر نظر #دبیر_کل فعالیت می کند.

دبیرکل حزبهمت با بیان این مطلب که کمیته حقوقی 2 هدف را دنبال می کند، اظهارداشت: هدف نخست آنکه، حزب همت قصد دارد خدمات مشاوره و حقوقی به ۴۵۰ عضو حزب، خانواده و دوستان اعضا ، توسط افراد متخصص که داخل حزب وجود دارند ارائه دهند.

نبوی اضافه کرد: هدف دیگر آنکه حزب قصد دارد یک مرکز حقوقی بسیار قوی با حضور وکلای مجرب تاسیس کند.

در ادامه،برخی از اعضاء کمیته حقوقی در سخنانی به بیان دیدگاه ها و پشنهادهای خود در قبال عملکرد و برنامه های این کمیته پرداختند.

دبیرکل حزب همت ضمن استقبال از پیشنهادها مطرح شده خطاب به اعضاء کمیته حقوقی، گفت:  می توان با تعامل  با شهرداری و شورای شهر، حقوقدانان هر محله شناسایی و در همان محله در زمان های معین به مردم مشاوره های رایگان ارائه دهند .

در پایان جلسه مقرر شد، اعضای هیئت رئیسه کمیته حقوقی در جلسه آینده انتخاب شوند.
کد مطلب: 64904
مرجع : افکار
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای