شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰
هافبک مصدوم پرسپولیس در تست پایانی

کامیابی‌نیا نمی‌خواهد بازی شماره 100 را از دست بدهد

کامیابی نیا بعد از مصدومیت شدید در جدال رفت مقابل الجزیره، خیلی زود تمرینات خود برای بازگشت به جمع این تیم را استارت زد.
۰
کامیابی‌نیا نمی‌خواهد بازی شماره 100 را از دست بدهد
مردم‌نيوز: هافبک دفاعی ملی‌پوش پرسپولیس امروز مورد تست نهایی قرار خواهد گرفت تا شرایطش برای بازی مقابل الجزیره امارات مورد بررسی قرار گیرد.
کامیابی نیا در اواسط نیمه دوم جدال مقابل الجزیره امارات به دلیل در رفتن کتف از زمین خارج شد. او بلافاصله در بیمارستان خلیفه امارات درمان اولیه را پشت سر گذاشت. هافبک سرخپوشان بعد از بازگشت از ابوظبی با حضور نزد دکتر تخصصی کتف خود را مورد بررسی نهایی قرار داد و خبر خوشحال کننده برای او این بود که اعلام شد نیازی به عمل جراحی مجدد نخواهد داشت. کامیابی نیا که چهارمین بار است از این ناحیه دچار مصدومیت می‌شود، تمرینات اختصاصی خود را طبق نظر پزشک و زیر نظر کادرپزشکی، فیزیوتراپ و مربی بدنساز تیم پشت سر گذاشته و امیدوار است بتواند در جدال برگشت برای این تیم به میدان برود.
هافبک شماره 11 پرسپولیس تا به امروز و در طول حضور سه ساله خود در این تیم 99 بازی را در رقابت‌های مختلف پشت سر گذاشته و اکنون امیدوار است در بازی پایانی فصل برای این تیم موفق به انجام دیدار شماره 100 شود.
کادرپزشکی تیم امروز نظر نهایی را در خصوص شرایط این بازی به برانکو ایوانکوویچ اعلام خواهد کرد و در صورتی که او قادر به حضور در بازی باشد بخش زیادی از مشکلات این تیم در خط میانی برطرف خواهد شد.
کد مطلب: 67495
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای