شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۰
کانال حاشیه ساز را شناسایی کرده ایم

آذری: سال گذشته با نکونام مذاکره کردم، نه الان

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن شایعه مذاکره با جواد نکونام برای قبول سرمربیگری این تیم را تکذیب کرد.
۰
آذری: سال گذشته با نکونام مذاکره کردم، نه الان
مردم‌نيوز: با وجود اینکه ذوب آهن در دیدار رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان مقابل استقلال به برتری رسید و شانس خوبی برای صعود به دور بعد دارد، شایعاتی درباره مذاکره این باشگاه با جواد نکونام عجیب به نظر می رسید. از این رو مدیران ذوب آهن هرگونه مذاکره با نکونام و گزینه های دیگر برای سپردن سرمربیگری تیم به آنها را تکذیب می کنند.
سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درباره شایعه مذاکره با نکونام به خبرگزاری مهر گفت: «اصلا اینطور نیست. من خودم قهرمان ملی بوده ام و با همه بازیکنان از جمله علی دایی و جواد نکونام رفیق هستم. با بازیکنان هم در ارتباطم. من سال گذشته از نکونام برنامه گرفته بودم که برنامه خوبی هم بود. خوشحالم دست روی کسی گذاشته بودم که با نساجی به لیگ برتر صعود کرد؛ کاری که ۲۴ سال هیچ مربی ای نتوانسته بود انجام بدهد. زمان نشان داد که انتخابم درست بوده است.»
وی ادامه داد: «جواد دوست خوبم است ولی نمی دانم باید چندبار بگویم اولویت اول و آخر ذوب آهن، قلعه نویی است. ما به گزینه دیگری فکر نکرده ایم. اینها شیطنت ها و جنگ های روانی پیش از مسابقات است که همه را بلد هستم. کانالی هم که این شایعه را مطرح کرده بود، شناسایی کرده ایم. عده ای دنبال بر هم زدن تمرکز امیر قلعه نویی و سعید آذری هستند که این حربه ها نخ نما شده است. جواد دوست خوبم است و کاپیتان تیم ملی بوده. حتی زمانی که رباط صلیبی پاره کرده بود، یک روز او را در هتل المپیک دیدم و گفتم از همین حالا دوره های مربیگری را در اسپانیا بگذران چون این کشور به مربیان جوانی مثل تو نیاز دارد.»
مدیرعامل ذوب آهن در پایان افزود: «رفاقتم را با هیچکس پنهان نمی کنم ولی سر اصولم هستم و معامله نمی کنم. امیر قلعه نویی تا روزی که خودش بخواهد با ذوب آهن همکاری می کند. او بزرگ ما است. به شایعاتی هم که مطرح می شود، گوش نمی دهیم. به عنوان مدیرعامل ذوب آهن می گویم که این جنگ ها را خوب می شناسم و در عرصه رسانه، جنگ را نمی بازم.»
کد مطلب: 67497
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای