سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۶
نورافکن در میکسدزون ورزشگاه آزادی؛

خداحافظی مشروط مدافع استقلال با هواداران

مدافع جوان استقلالی ها گفت در صورتی که باشگاه استقلال با وی همکاری کنند او در اروپا به میدان خواهد رفت.
۰
خداحافظی مشروط مدافع استقلال با هواداران
مردم‌نيوز: امید نورافکن پس از پایان بازی استقلالی ها برابر ذوب آهن گفت:خداراشکر توانستیم یک بازی خیلی مهم را جلوی تماشاگران مان با پیروزی پشت سر بگذاریم. بازی نفس گیری بود که بازیکنان ما توانستند با تمرکز کامل بهترین نتیجه را بگیرند. انشالله در مرحله بعد نیز با نفراتی که در فصل یارگیری استقلال خواهد گرفت می تواند از پس حریفان بگذرد.


او درباره اینکه گفته می شود این آخرین بازی او بود گفت: اگر باشگاه استقلال اجازه این انتقال را بدهد می توانم بروم در اروپا به میدان بروم و امیدوارم مسئولان استقلال در این باره به من کمک کنند و بتوانم در اروپا به میدان بروم و بازی های خوبی به انجام برسانم و پس از 5،6 سال به ایران برگردم و باز هم برای استقلال به میدان بروم.


مدافع آبی ها درباره حواشی ایجاد شده حول این بازی گفت: جدا از اینکه ما بازی را سه بر یک بردیم امیرخان سرمربی استقلال بود و برای من و این هواداران زحمت کشیده است و مطمئنا این صحبت هایی که علیه قلعه نویی به وجود آمد درست نبود ولی روی هم رفته خداراشکر که توانستیم به پیروزی برسیم.


نورافکن درباره پیشنهاد اروپایی خود گفت: دو سه پیشنهاد از اروپا دارم فقط مهم ترین چیز این است که باشگاه استقلال به من کمک کند و بتوانم به خوبی و خوشی دل از این هواداران بکنم.
کد مطلب: 68053
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای