چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۰

ساکت: با تصمیم‌های AFC مشکل داریم

دبیرکل فدراسیون فوتبال می‌گوید برخی تصمیم‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا مثل عدم اعزام تیم ملی فوتسال بانوان به المپیک مورد اعتراض ایران است.
۰
ساکت: با تصمیم‌های AFC مشکل داریم
مردم‌نيوز: محمدرضا ساکت  درباره قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان در جام ملت‌های آسیا اظهار کرد: این قهرمانی با کار فشرده‌ای به دست آمد که برای آن ۱۹ دوره اردو تدارک دیده بودیم. همچنین امکانات جدیدی مثل کف‌پوش و استخر برای بازیکنان در نظر گرفتیم.
او افزود: تیم کاملی به مسابقه‌ها اعزام شد که شامل کادر فنی، آنالیزور، ماساژور و مشاور بود که همه آن‌ها شبانه‌روزی برای کسب این افتخار زحمت کشیدند. کسب مقام قهرمانی در آسیا بسیار سخت شده و تیم‌های حوزه شرق آسیا در سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری داشتند. با این حال فوتسال ایران چه در بخش آقایان و چه در بخش خانم‌ها در دو سال گذشته موفقیت‌های بزرگی کسب کرده است. همچنین جا دارد از تلاش باشگاه‌ها تقدیر و تشکر کنم و همچنین مشاوره فنی دو مربی مرد یعنی صانعی و فراشی قابل تقدیر بود.
دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره مشکل اعزام تیم ملی فوتسال المپیک بانوان به المپیک جوانان آرژانتین توضیح داد: ما به AFC اعتراض کردیم و تاکید داریم که تیم ملی فوتسال بانوان نیز باید در المپیک شرکت کند. در مجموع بعضی از تصمیم‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا مشکل‌ساز است. در برگزاری مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نیز با وجود این که آقای کی‌روش بارها هشدار داده بود و آقای تاج چندین بار با مسئولان کنفدراسیون مذاکره داشت اما باز هم برنامه تغییر نکرد. بنابراین مشخص است که اندیشه راهبردی در AFC برای برنامه‌ها وجود ندارد و ما در حال حاضر شاهد مشکل در اردوهای تیم ملی هستیم.
ساکت در پایان درباره میزان پاداشی که به تیم ملی فوتسال بانوان تعلق گرفته است به ایسنا گفت: پاداش اولیه به میزان ۱۲۰۰ دلار در تایلند به ملی‌پوشان پرداخت شده است و پاداش ثانویه نیز باید در هیات رییسه به تصویب برسد. ما در همه تیم‌ها مشکل پاداش‌ها را داریم و تیم‌هایی مثل تیم ملی فوتسال آقایان و زیر ۲۰ سال هنوز پاداش خود را دریافت نکرده‌اند.
کد مطلب: 68144
مرجع : ایسنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای