چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳
"ذوب‌آهن را داور عمانی حذف کرد"

مظاهری: پرسپولیسی‌ها هرگز به مربیان سابقشان توهین نمی‌کنند

دروازه‌بان ذوب‌آهن، داور عمانی را علت اصلی صعود نکردن تیمش به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا دانست.
۰
مظاهری: پرسپولیسی‌ها هرگز به مربیان سابقشان توهین نمی‌کنند
مردم‌نيوز: رشید مظاهری دروازه‌بان ذوب‌آهن پس از شکست مقابل استقلال و حذف از لیگ قهرمانان آسیا گفت: باید به استقلال و گروه داوری خسته نباشید بگویم که تیم صعودکننده را مشخص کردند.
او با کنایه ادامه داد: وقتی چنین گروه داوری خوبی در کار باشد، نه نیازی به واکنش‌های مظاهری و رحمتی است و نه نیاز به چیز دیگری. تیم داوری بود که باعث شد ذوب‌آهن در این مرحله حذف شود و از صعود عاجر بماند.
دروازه‌بان ذوب‌آهن درباره بازی هم گفت: بازی خوبی بود و نتیجه مساوی عادلانه‌تر بود. برای بازی‌های ما باید داورهای شرقی بگذارند نه غربی. داورهای شرقی بر عکس غربی‌ها از جو استادیوم نمی‌ترسند.
او درباره گل دوم تیام گفت: گل، گل است و فرقی نمی‌کند سه‌جاف باشد یا پنالتی. باید تلاش کنم در اردوی تیم ملی، فیکس این تیم شوم به جام جهانی بروم.
مظاهری درباره عملکرد گلرهای ایرانی در جام جهانی مقابل شوت‌های حریفان گفت: آیا بوفون این توپ تیام را می‌گرفت؟ اگر او می‌توانست، من حرفی نخواهم داشت.
وی درباره برخورد تند با استقلالی‌ها گفت: اتفاقا من دست آن‌ها را پس نزدم و شوخی می‌کردم. من با برزای و رحمتی شوخی کردم و با خنده آن‌ها را هول دادم.
دروزاه‌بان ذوب‌آهن درباره سرمربی تیمش گفت: هر موقع ما با پرسپولیس بازی داشتیم، دیدیم که هواداران این تیم هیچ‌گاه به مربیان سابق خود توهین نمی‌کنند اما امروز و بازی رفت را مشاهده کردیم. قلعه‌نویی چند سال از عمر خود را برای استقلال گذاشت اما امروز این‌گونه با او رفتار کردند. قلعه‌نویی در استقلال پیر شد و ریشه استقلال از امیرخان، حجازی و پورحیدری است. این رفتار برای استقلالی‌ها زشت است و باید حرمت بزرگ‌های تیمشان را حفظ کنند.
او درباره فصل بعد و رقابت برای تیم ملی گفت: من با ذوب‌آهن قرارداد دارم. به هیچ دروازه‌بانی هم فکر نمی‌کنم و کار خود را می‌کنم و تلاش می‌کنم در تیم ملی فیکس باشم. اگر به این موفقیت دست پیدا کردم، تلاش خودم بوده و جای هیچ‌کس را نگرفته‌ام.
کد مطلب: 68149
مرجع : ایسنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای