چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۰

حیمی : قول سکوی بازیهای آسیایی نمی‌دهم

رییس فدراسیون هندبال می‌گوید: معلوم نیست در بازی‌های آسیایی لژیونرهای هندبال ایران را در اختیار داشته باشیم.
۰
حیمی : قول سکوی بازیهای آسیایی نمی‌دهم
مردم‌نيوز: علیرضا رحیمی در جریان اردوی تیم‌ ‌ملی هندبال ، اظهار کرد: ما در حال‌ حاضر مجبور هستیم با بازیکنان موجود در کشور پیش رویم. ما نمی دانیم که در  بازی‌های آسیایی جاکارتا لژیونرها می‌توانند حضور داشته باشند یا خیر، حتی اگر در اردوهای تیم‌ ‌ملی لژیونرها حاضر شوند مطمئن نیستم که باشگاه‌های آنها اجازه دهند که در اندونزی حضور داشته باشند. البته حق طبیعی باشگاه‌ها است چون بازی‌های آسیایی در تقویم ورزشی هیچ کشوری ثبت نشده است.
او ادامه‌ داد: نمی‌توان ریسک کرد. در درجه اول با همین بازیکنانی که آماده هستند، تمرینات را آغاز خواهیم کرد. هر کدام از لژیونرها که توانستند به ایران بیایند و در اردوی تیم‌ ‌ملی حاضر شوند با تشخیص مربی می‌توانند تیم را در بازی‌ها همراهی کنند. باید مربی تشخیص دهد که لژیونرها در تمرینات بوده اند یا خیر. حضورشان کم بوده یا خیر.
رییس فدراسیون هندبال در ادامه‌ خاطر نشان کرد: ما از تمام ابزارهایی که بتوانیم یک تیم‌ ‌ملی خوب در اختیار داشته باشیم استفاده می‌کنیم. از نظر مالی و در اختیار قرار دادن امکانات و سالن و هر چیزی که لازم باشد برای تیم استفاده می‌کنیم. اردوهای تدارکاتی نیز پیش‌بینی شده است تا دیگر هیچ کسی هیچ بهانه ای نداشته باشد.
وی به نتایج تیم‌ ‌ملی هندبال در رقابت‌های قهرمانی آسیا اشاره کرد و گفت‌: بعد از مسابقات کره هم من پای هیچ کسی را وسط نکشیدم. خودم دستم را بالا بردم و گفتم که خودم مقصر هستم. اکنون باید دقت کرد تا اشتباهات تکرار نشود.
رحیمی در پاسخ به این سوال که آیا با این تیمی که در اختیار دارید می‌توان از نایب قهرمانی آسیا دفاع کرد، در این باره گفت‌: در بازی‌های گروهی اگر بهترین تیم دنیا را هم در اختیار داشته باشید، نمی‌توان قول سکو را داد. من هم قول سکو را نمی‌دهم، اما سعی خواهم کرد چون با نام ایران و با پرچم کشورمان به این بازی‌ها می رویم بهترین بازیکنان را اعزام کنیم و هر چه که در توان داریم برای تیم‌ ‌ملی انجام دهیم.
به‌ گزارش ‌ایسنا، در جریان برگزاری اردوی تیم‌ ‌ملی هندبال که با ۲۰ بازیکن در آکادمی ملی المپیک امروز (چهارشنبه) پیگیری شد،  علیرضا رحیمی رییس فدراسیون هندبال نیز حضور داشت. این اردوها به مدت هشت روز ادامه‌ دارد و لژیونرهای هندبال ایران در این دوره از اردوها حضور ندارند.
کد مطلب: 68158
مرجع : ایسنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای