چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۰

منظور مدیران پرسپولیس «محمد انصاری» بود!

در ماه‌های اخیر، بحث خروج چند بازیکن که قراردادشان به اتمام رسید، از لیست پرسپولیس و عدم تمدید قرارداد آنها به گوش می‌رسید.
۰
منظور مدیران پرسپولیس «محمد انصاری» بود!
مردم‌نيوز:  در ماه‌های اخیر، بحث خروج چند بازیکن که قراردادشان به اتمام رسید، از لیست پرسپولیس و عدم تمدید قرارداد آنها به گوش می‌رسید.

در این مورد، پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس مصاحبه‌ای انجام داد و گفت: «برای هیچ‌یک از بازیکنان پرسپولیس دعوتنامه‌ای نیامده که بخواهیم در مورد جدایی‌‌اش تصمیم بگیریم.» این موضوع در حالی مطرح شد که قرارداد 5 بازیکن به اتمام رسیده بود و نیازی نداشتند که برای جدایی، با باشگاه مکاتبه کنند یا باشگاه‌های خواهان‌شان را مجبور به مذاکره با پرسپولیس کنند. در این مورد، با یکی از مدیران باشگاه به صحبت پرداختیم که گفت: «منظور پندار، بازیکنانی است که مدام صحبت از جدایی می‌کنند در حالی که در باشگاه خودمان قرارداد دارند.» با این حساب، فقط یک بازیکن است که قرارداد دارد و می‌گوید به خاطر پیشنهادات خارجی بدش نمی‌آید از پرسپولیس برود‌؛ محمد انصاری! اطرافیان انصاری می‌گویند او 6 پیشنهاد از باشگاه‌های اروپایی دارد اما مدیران باشگاه می‌گویند هیچ بازیکنی صاحب پیشنهاد نیست. یعنی انصاری فقط از مدیربرنامه‌هایش شنیده که پیشنهاد دارد وگرنه خبری از پیشنهادی که به دست باشگاه برسد، نیست.
کد مطلب: 68182
مرجع : افکار
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای