شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰

قرارداد کریمی و سپیدرود به عنوان سرمربی(عکس)

در حالی که باشگاه سپیدرود در روزهای اخیر روی مدرک مربیگری کریمی مانور داده و او را مربی این باشگاه معرفی کرده نه سرمربی، قرارداد کریمی با این باشگاه چیز دیگری می گوید.
۰
مردم‌نيوز: چالش میان علی کریمی و سپیدرود به اینجا رسیده است که سپیدرودی ها بعد از انتخاب نادر دست نشان به عنوان سرمربی اعلام کرده اند کریمی می تواند به عنوان دستیار دست نشان در این تیم به کارش ادامه دهد. حتی دست نشان در آخرین مصاحبه ای که داشته ضمن اینکه گفته حاضر است به خاطر کریمی از سرمربیگری سپیدرود کنار برود می افزاید:« پس از مصاحبه علی کریمی به احترام او تصمیم گرفتم از سرمربیگری سپید رود کنار بروم تا کریمی به کار خود ادامه دهد. از طرفی باشگاه سپید رود هم به من اعلام کرد که علی کریمی سرمربی نبوده و در پست مربی در این باشگاه فعالیت داشته و امامی فر به عنوان سرمربی هدایت تیم را بر عهده داشته است.» او همچنین گفته است:« با صحبت هایی که مدیران باشگاه سپیدرود با من داشتند عنوان شد که کریمی انصراف خود را از حضور در این تیم مطرح کرده و در آخرین صحبت هایم با آنها قرار شده دوباره به سمت رشت بروم تا همه چیز را نهایی کنم تا به این لحظه به احترام علی کریمی با سپید رود امضا نکرده بودم اما با توجه به صحبت های قانونی باشگاه تصمیم گرفتم برای ثبت قرارداد راهی رشت شوم. با تمام اتفاقاتی که رخ داده باز هم دلم می خواهد احترام علی کریمی حفظ شود و در این میان تعامل خوبی برقرار باشد تا همه چیز به خیر و خوشی تمام شود.»
با این حساب اما ماجرا گویا شکل دیگری دارد و کریمی قراردادی با باشگاه سپیدرود دارد که در آن با او به عنوان سرمربی قرارداد امضا شده است. گفته می شود قرارداد او با باشگاه نفت هم همین شرایط را داشت در نهایت رای کمیته تعیین وضعیت به نفع جادوگر صادر شد. در قراردادی که درتاریخ دوازدهم دی ماه 1396 بین کریمی و سپیدورد منعقد شده او به عنوان طرف دوم و سرمربی با این باشگاه قرارداد بسته است. این موضوع در واقع حرف باشگاه سپیدرود را که در این روزها بارها اعلام کرده که با کریمی به عنوان مربی قرارداد بسته است را نقض کرده و شکل ماجرا را به نفع جادوگر تغییر می دهد. با این وصف و با توجه به اینکه کریمی هنوز خودش را سرمربی سپیدرود می داند و این باشگاه هم با او فسخ قرارداد نکرده است سفر دست نشان به رشت می تواند چالش جدیدی را بسازد.
 
کد مطلب: 68608
مرجع : ورزش 3
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای