يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۷

پیشنهاد ۳۰ میلیاردی الهلال به ستاره استقلال

الهلال عربستان به مهاجم سنگالی استقلال پیشنهاد داده است.
۰
مامه بابا تیام ستاره بی، چون و چرای این روز‌های استقلال است. او از زمان حضورش در جمع آبی پوشان عملکرد فوق العاده‌ای داشته و حتی در بازی برابر ذوب آهن هم موفق شد سه بار دروازه حریف را باز کند. درخشش تیام در لیگ قهرمانان باعث شد تا تیم‌های حوزه خلیج فارس به دنبال جذب او باشند و پیشنهاد‌های خوبی هم به او بدهند. تیام با استقلال قرارداد دارد، اما بندی در قرارداد او وجود دارد که هر زمان پیشنهاد بهتری داشت می‌تواند از استقلال جدا شود.
 
حال گفته می‌شود تیم الهلال حاضر است برای جذب تیام برای دو فصل به او رقم ۴ میلیون دلار (سی میلیارد تومان) بدهد. سامی جابر مدیر باشگاه الهلال با مدیر برنامه‌های تیام صحبت کرده است و به نظر می‌رسد در روز‌های آینده شاهد این انتقال خواهیم بود. از باشگاه استقلال خبر می‌رسد که تیام و مدیر برنامه هایش شب گذشته عازم عربستان شده اند تا بتوانند با مسئولان باشگاه الهلال دیدار و گفتگو کنند.

حتی اگر این انتقال صورت نگیرد، استقلال مجبور است رقم قرارداد تیام را افزایش دهد. تیام از شرایطش در ایران راضی است، اما بد قولی استقلالی‌ها در پرداخت دستمزد او باعث شده تا مدیربرنامه هایش، او را راضی به نشستن پای میز مذاکره با الهلالی‌ها بکند.
 
کد مطلب: 68699
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای