سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۰

بازگشت به پیراهن پرسپولیس بعد از 20 سال

مطهری گفت: همانطور که در اینستاگرام گفته‌ام پوشیدن لباس پرسپولیس حتی بعد از ۲۰ سال خوشایند است من هنوز به پیراهن پرسپولیس عرق دارم و برای این تیم احترام قائلم.
۰
بازگشت به پیراهن پرسپولیس بعد از 20 سال
مردم‌نيوز:  حمید مطهری در خصوص وضعیت حال حاضر تیم پیکان اظهار داشت: هنوز کارمان را به صورت رسمی شروع نکرده‌ایم، اما بین ۲۰ تا ۲۵ خرداد استارتمان را برای لیگ آینده می‌زنیم. برنامه‌ریزی‌ها انجام شده و در اختیار باشگاه است. همچنین ما لیست بازیکنان مورد نیاز مازادمان را هم به باشگاه داده‌ایم و باید منتظر باشیم ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

وی در خصوص اینکه شنیده می‌شود مهدی شیری مدافع پیکان به تیم سپاهان پیوسته است عنوان کرد: بالاخره هر سال برای بازیکنان ما پیشنهاد‌هایی می‌آید. نه تنها شیری بلکه بازیکنان دیگر ما را هم می‌خواهند. بالاخره قرارداد آنها تمام شده و تصمیم با خودشان است. ما به همین منوال هر سال کار سختی داریم و باید با این شرایط تیم را ببندیم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص حضورش در تمرینات پیشکسوتان پرسپولیس عنوان کرد: حضور در این تیم بد نیست. حداقل ما کنار اسطوره‌های قدیمی پرسپولیس بازی می‌کنیم و این عزیزان همدیگر را می‌بینند و باهم درددل می‌کنند. همانطور که در اینستاگرام گفته‌ام پوشیدن لباس پرسپولیس حتی بعد از ۲۰ سال خوشایند است من هنوز به پیراهن پرسپولیس عرق دارم و برای این تیم احترام قائلم.

مطهری در خصوص اعلام فهرست ۲۴ نفره تیم ملی و اینکه بازیکنانی مانند سیدجلال حسینی سیدحسین حسینی، وریا غفوری و کاوه رضایی در فهرست انتظار تیم ملی حضور دارند گفت: خود من مربی هستم و در این خصوص حرفه‌ای فکر می‌کنم. از نظر من سرمربی تیم ملی کاملاً حق دارد که لیست را خودش انتخاب کند، چون او روی تیم اشراف کامل دارد. اما بحث دیگر این است که بازیکنی لیاقت و شایستگی داشته که آن مسئله دیگری است. خود من اگر سرمربی تیم ملی بودم انتخاب‌های دیگری می‌کردم، اما معتقدم باید به نظر کی‌روش احترام بگذاریم. از نظر من سید جلال حسینی بازیکنی توانمند و کاپیتان تیم ملی است، اما نظر نهایی را کی‌روش می‌دهد.
کد مطلب: 69257
مرجع : افکار
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای