چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۹
آخرین وضعیت مدرسه غرب تهران تشریح شد

برگزاری امتحانات با استقرار ناظر مقیم/ دانش‌آموزان قربانی درحال شناسایی

مدیر آموزش و پرورش منطقه ۲ شهر تهران با بیان اینکه تمامی فعالیت‌های آموزشی و امتحانات پایان سال مدرسه‌ای که در آن گروهی از دانش‌آموزان مورد تعرض و آزار جنسی قرار گرفته بودند زیر نظر ناظر مقیم در حال برگزاری است، درباره شمار دانش آموزان قربانی شده با توجه به تناقضات آماری مطرح شده گفت: آنچه که ما فعلا در پیگیری اولیه به آن رسیدیم آزار سه تا چهار دانش آموز بوده که البته هنوز به صورت قطعی مشخص نیست و باید منتظر بررسی دقیق و اعلام نهایی از سوی مراجع قضایی باشیم.
۰
برگزاری امتحانات با استقرار ناظر مقیم/ دانش‌آموزان قربانی درحال شناسایی
مردم‌نيوز: ناصر کوهستانی درباره روند ادامه فعالیت آموزشی مدرسه مذکور با توجه به حادثه تعرض به چند دانش آموز که در دو روز گذشته رسانه‌ای شد اظهار کرد: از صبح روز سی‌ام اردیبهشت ماه ناظر مقیم به منظور برقراری آرامش و برگزاری امتحانات در ساعات اداری در مدرسه مستقر شده است.
وی افزود: تمامی فعالیت‌های آموزشی و امتحانات پایان سال زیر نظر ناظر مقیم در حال برگزاری است و پاسخگوی اولیاست و کار را در فضایی آرام جلو می‌برند و تاکنون امتحانات به صورت منظم برگزار شده است. همچنین با عزل مدیر آموزشگاه، یک سرپرست برای اداره مدرسه به صورت قانونی  انتخاب شده و مشغول فعالیت است. ضمن آنکه ما نیز از مدرسه بازدیدهایی انجام می‌دهیم.
مدیر آموزش و پرورش منطقه ۲ شهر تهران همچنین با بیان اینکه مشاوره‌های روانشناختی با دانش آموزان انجام شده است گفت: مشاور در مدرسه حضور دارد و دانش آموزانی که مورد آزار قرار گرفته بودند تحت نظر مشاور هستند. اکنون جو آرامی حاکم است و امیدواریم فضای مجازی اجازه دهد آنها با آرامش امر آموزش را پشت سر بگذارند.
کوهستانی با بیان اینکه فرد خاطی به اشد مجازات می‌رسد و دستگاه قضایی به شدت پیگیر موضوع است، در پاسخ به پرسشی درباره شمار دانش آموزان قربانی شده با توجه به تناقضات آماری مطرح شده از ۸  تا ۱۶ نفر و غیره، گفت: آنچه که ما فعلا در پیگیری اولیه به آن رسیدیم آزار سه تا چهار دانش آموز  بوده که البته هنوز به صورت قطعی مشخص نیست و باید منتظر بررسی دقیق و اعلام نهایی از سوی مراجع قضایی باشیم.
 
کد مطلب: 70598
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای