شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۲

رسانه ملی با بیان مطالبات مردمی از نفوذ عدالت‌خواهی دروغین ضد انقلاب جلوگیری کند

بسیج دانشجویی 12 دانشگاه کشور اعلام کردند: از همه مسئولین و نهادهای مهم به ویژه صدا و سیما درخواست داریم با تلاش در راستای ایجاد عدالت، رفع محرومیت‌ها، رفع تبعیض از حجم تحمل سختی‌های به حق ملت کاسته و پرچمدار مطالبات مردمی باشند.
۰
رسانه ملی با بیان مطالبات مردمی از نفوذ عدالت‌خواهی دروغین ضد انقلاب جلوگیری کند
مردم‌نيوز: بسیج دانشجویی 12 دانشگاه کشور از جمله بسیج دانشجویی دانشگاه‌های صدا و سیما، علوم پزشکی شهید بهشتی، علم و صنعت ایران، صنعتی شریف، خواجه نصیر و امام حسین(ع) طی بیانیه‌ای با اشاره به مشکلات مردم و برخی از صنوف اعلام کردند: دانشجویان بسیجی ضمن تاکید بر اقدام عملی در خصوص رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم از همه مسئولین و نهادهای مهم به ویژه صدا و سیما درخواست دارند با تلاش در راستای ایجاد عدالت، رفع محرومیت‌ها، رفع تبعیض و حمایت از اقتصاد درونی و بومی از حجم تحمل سختی‌های به حق ملت ایران اسلامی کاسته و پرچمدار مطالبات مردمی باشند و از نفوذ عدالت خواهی دروغین و فرمایشی عناصر ضد انقلاب جلوگیری کنند.

متن این بیانیه در ادامه آمده است:

« یکی از اهداف انقلاب اسلامی ایران زدودن غبار محرومیت‌ها از چهره محرومان و رسیدگی مستقیم به مشکلات جامعه اسلامی است. همچنین توفیق خدمت‌گزاری به مردم همواره از طرف مسئولین نظام اسلامی جزء اهداف و آرزوها برشمرده شده است.

در آموزه‌های قرآنی و اهل بیت (علیهم السلام) بر رسیدگی به افراد نیازمند همواره تاکید شده است. در الگوی مدیریتی امام علی (ع) بر انتخاب کارگزاران و مدیران لایق، برخورداری از دستور‌العمل جامع مدیریتی و لزوم جلوگیری از هرگونه ظلم و انحراف در جامعه اسلامی برای رفع مشکلات تاکید شده است.

به بیان رهبر معظم انقلاب اسلامی عوامل انحطاط و عقب ماندگی در جامعه اسلامی ایران سه چیز است: فقر، فساد و تبعیض. ایشان در این باره می‌فرمایند: " اگر با فقر و فساد و تبعیض در کشور مبارزه نشود ، اصلاحات به معنای حقیقی، اصلاحات انقلابی و اسلامی تحقق پیدا نخواهد کرد."

در چند روز اخیر مشکلاتی از قبیل افزایش نرخ بیمه، افزایش قیمت لوازم و قطعات کامیون، افزایش عوارض جاده‌ای در برخی بخش‌ها و پایین بودن کرایه‌ها موجب نگرانی و اعتراضات رانندگان و کامیون داران شد. دشمنان انقلاب اسلامی که همواره در پی عملی کردن سیاست‌های شوم خود علیه نظام جمهوری اسلامی هستند، هرازگاهی با سیاست های خبیث خود سعی در نمایش چهره گرگ صفت خویش به شکل حامی و مطالبه گر ملت ایران اسلامی داشته اند.

از این رو در سایه این مطالبه گری به حق و ضروری مردم، رسانه های معاند هم سعی کردند از فرصت استفاده کرده و به اهداف شوم خود نزدیک‌تر شوند. با توجه به رسالت مهم صدا و سیمای جمهوری اسلامی در انعکاس مطالبات به حق مردم، حضور فعال رسانه ملی در تحقق شعارهای انقلاب اسلامی با محوریت پیگیری و تلاش برای خدمت گزاری، ریشه کن کردن فساد، رفع تبعیض‌ها و تلاش برای برقراری عدالت اجتماعی از اصول لاینفک این نهاد تاثیر گذار به شمار می‌رود و انتظار می‌رود در تمامی مراحل از این اصول اساسی کوتاه نیامده و با حضور به موقع دست دشمنان را از هرگونه اقدامات پلید قطع نماید.

با نگاهی عمیق تر به تلاش همه جانبه دشمنان انقلاب اسلامی و طراحی جنگ اقتصادی علیه ملت ایران در مقطع فعلی، توجه به بیانات و فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال گذشته مبنی بر لزوم تحقق شعار " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" می توانست برای همه مسئولین و نهادها خصوصا رسانه ملی نقشه راهی باشد و کاستی هایی را که چندین سال است در تحقق شعارهایی که برای رفع مشکلات اقتصادی مردم از جانب رهبر انقلاب اسلامی انتخاب می شوند را برطرف نماید.

دانشجویان بسیجی ضمن تاکید بر اقدام عملی در خصوص رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم از همه مسئولین و نهادهای مهم به ویژه صدا و سیما درخواست دارند با تلاش در راستای ایجاد عدالت، رفع محرومیت‌ها، رفع تبعیض و حمایت از اقتصاد درونی و بومی از حجم تحمل سختی‌های به حق ملت ایران اسلامی کاسته و پرچمدار مطالبات مردمی باشند و از نفوذ عدالت خواهی دروغین و فرمایشی عناصر ضد انقلاب جلوگیری کنند.

و من الله التوفیق

بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف

بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری

بسیج دانشجویی دانشگاه جامع امام حسین (ع)

بسیج دانشجویی دانشگاه سوره

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران جنوب

بسیج دانشجویی پردیس فنی شهید عباسپور

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد تهران غرب

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج)
کد مطلب: 70943
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای