سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۰
وزن سنگین لژیونرها در لیست تیم ملی؛

کی روش از پنجاه-پنجاه به شصت-چهل رسید!

سرمربی تیم ملی روز گذشته فهرست نهایی تیم ایران را برای حضور در جام جهانی اعلام کرد.
۰
کی روش از پنجاه-پنجاه به شصت-چهل رسید!
مردم‌نيوز: روز گذشته آخرین فرصت برای اعلام فهرست نهایی همه تیم های حاضر در جام جهانی روسیه بود و سرمربیان این 32 تیم مهلت بیشتری در اختیار نداشتند.
 
در همین راستا عصر دیروز کارلوس کی روش هم نفرات نهایی تیم ملی ایران را اعلام کرد و به همه گمانه زنی ها در این خصوص پایان داد. در حالی که شنیده می شد ممکن است سید جلال حسینی به لیست اضافه شود و 2 مدافع میانی خط بخورند، این اتفاق نیافتاد و در نهایت علی قلی زاده، بازیکن تازه لژیونر شده ایران از فهرست خط خورد و سایر نفراتی که در اردوی ترکیه بودند، راهی جام جهانی می شوند.
 
در این فهرست 23 نفره، یکی از نکات جالب به تعداد لژیونرها مربوط است. ایران در جام جهانی 2018، با 14 لژیونر حاضر خواهد شد که عدد قابل توجهی است. در شرایطی که اکثر اردوهای قبلی ایران در آستانه جام جهانی با نفرات تقریبا برابر بین لیگ داخلی و تیم های خارجی برگزار می شد و عمدتا فهرست به صورت 50-50 بین لژیونرها و داخلی ها تقسیم می شد، لیست نهایی تیم ملی برای جام جهانی به شکلی دیگر بسته شد و این تعداد به صورت 60-40 تقسیم شد.
 
14 لژیونر ما در این رقابت ها عبارتند از: امیر عابدزاده – مرتضی پورعلی گنجی – رامین رضاییان – میلاد محمدی – سعید عزت اللهی – سامان قدوس – احسان حاج صفی – مسعود شجاعی – اشکان دژاگه – رضا قوچان نژاد – کریم انصاری فرد – مهدی طارمی – سردار آزمون
 
اسامی 9 بازیکن شاغل در ایران هم به این شرح است: علیرضا بیرانوند – رشید مظاهری – روزبه چشمی – مجید حسینی – محمدرضا خانزاده – پژمان منتظری – امید ابراهیمی – مهدی ترابی – وحید امیری
کد مطلب: 71250
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای