يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰

راهپیمایی روز قدس در لاهه هلند برگزار شد

راهپیمایی روز قدس در لاهه هلند با شرکت صد‌ها نفر برگزار شده و راهپیمایان، ضمن محکوم کردن اقدامات رژیم صهیونیستی و مذاکرات سازشکارانه با این رژیم، بر پایان محاصره غزه تأکید کردند.
۰
راهپیمایی روز قدس در لاهه هلند برگزار شد
مردم‌نيوز:  عصر روز شنبه در لاهه پایتخت اداری هلند با شرکت صد‌ها نفر برگزار شد.

در این تظاهرات که در مقابل پارلمان هلند برگزار شد، شرکت کنندگان با حمل پرچم فلسطین شعار‌هایی در محکومیت رژیم صهیونیستی و آمریکا سر دادند.

پیشاپیش تظاهرکنندگان هلندی، رهبران مسلمانان این کشور از ملیت‌های مختلف حرکت می‌کردند. راهپیمایان در پایان تجمع دو ساعته خود، با صدور قطعنامه‌ای ضمن محکوم کردن اقدامات وحشیانه و ضد بشری رژیم صهیونیستی و مذاکرات سازشکارانه با این رژیم، بر پایان محاصره غزه تأکید کردند.

در بخشی از این قطعنامه آمده است، روز جهانی قدس، میراث ماندگار امام خمینی (ره)، نماد وحدت جهان اسلام در حمایت از آرمان ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین است. بیش از شصت سال است که دستان تجاوزگر و تروریست رژیم صهیونیستی، امنیت و آرامش را از مردم فلسطین و منطقه خاورمیانه سلب کرده است.

در این قطعنامه، حملات رژیم صهیونیستی به فلسطین نشان دهنده ناکارآمدی روند سازش و مشروعیت مقاومت ملت فلسطین دانسته شده و آمده است، جهان غرب با حمایت آشکار و پنهان خود از رژیم صهیونیستی، تنها از اعتبار خود هزینه می‌نماید و ضمن رویارویی با افکار عمومی جهان اسلام، پوشالی بودن شعار دفاع از حقوق بشر را نمایان می‌سازد.
کد مطلب: 71829
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای