يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۱
کهکشانی ها همچنان به دنبال سرمربی؛

گزینه جذاب رئال مادرید؛ یک تیر و 2 نشان!

رئال مادرید هنوز سرمربی جدید خود را انتخاب نکرده و به دنبال یک نام بزرگ برای نیمکت خود است.
۰
گزینه جذاب رئال مادرید؛ یک تیر و 2 نشان!
مردم‌نيوز:از همان بدو استعفای زیدان نام های زیادی از جمله پوچتینو، کلوپ، آلگری و رئول برای جانشینی او مطرح شد که هیچکدام سرانجامی نداشت اما حالا منابع برزیلی از تیته، سرمربی فعلی تیم ملی برزیل به عنوان گزینه جانشینی زیزو نام برده اند.
 

 
طبق ادعای گلوبه اسپورته، سال قبل فدراسیون برزیل به تیته پیشنهاد تمدید قراردادی 4 ساله داد اما او اصرار داشت بعد از جام جهانی پیش رو تصمیم بگیرد و به همین دلیل تمدید انجام نشد.
 
تیته از ژوئن سال 2016 هدایت سلسائو را بر عهده گرفته و با متحول کردن تیم ملی برزیل در این سالها، آنها را تبدیل به اولین تیم صعود کننده به جام جهانی و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در روسیه کرده و بسیاری او را معمار برزیل نوین می دانند.
 
اما نکته مثبت انتصاب تیته، افزایش فراوان احتمال انتقال نیمار به رئال مادرید است. ستاره 26 ساله رابطه بسیار نزدیک و خوبی با تیته داشته و اگر او راهی رئال مادرید شود به احتمال فراوان نیمار نیز به این انتقال رضایت خواهد داد.
 
اگرچه کهکشانی ها ترجیح می دهند قبل از جام جهانی سرمربی جدید خود را انتخاب کنند اما با وجود گزینه جذابی مانند تیته، ممکن است برای حضور او صبر کنند.
کد مطلب: 71853
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای