يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۱

تغییرات در جمنا کلید خورد/ فروزنده از شورای مرکزی استعفا داد

اولین تغییرات در جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کلید خورد و لطف الله فروزنده از شورای مرکزی جمنا استعفا داد.
۰
تغییرات در جمنا کلید خورد/ فروزنده از شورای مرکزی استعفا داد
مردم‌نيوز: لطف الله فروزنده عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی (جمنا) از ادامه همکاریش با این جبهه  انصراف داد.

در همین راستا فروزنده در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان استعفایش را از شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تایید کرد و اظهارداشت: بنا به دلایلی از جمنا استعفا دادم.

گفتنی است؛ جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی 5 دیماه سال 95 در نشستی در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی سرچشمه با حضور حجت‌الاسلام حسن رحیمیان، مرضیه وحید دستجردی، مهدی چمران، یحیی آل‌اسحاق، حمیدرضا حاجی‌بابایی، رضا روستاآزاد،‌ محمود خسروی‌وفا، مهدی محمدی، علیرضا مرندی و نادر طالب‌زاده اعلام موجودیت و در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 نقش آفرینی کردند.

همچنین  چندی پیش حسین نجابت عضو شورای مرکزی جمنا در گفت‌وگو با یکی از رسانه ها گفته بود: در شورای مرکزی مقرر شد که بازسازی و تحرک جدیدی در جبهه برای فعالیت‌های آینده ایجاد شودوکمیته سیاسی به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های شورای مرکزی روند گذشته را با رویکرد جدیدی ادامه می‌دهد و ما نشستی با دست‌اندرکاران و گروه‌ها و شخصیت‌های سیاسی خواهیم داشت تا رویکردهای جدید را به آنها منتقل و مباحثه و تصمیماتی در  این زمینه داشته باشیم.
کد مطلب: 71874
مرجع : خبرنگاران جوان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای